Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

odszkodowanie za blad lekarski?

krzaczek / 2012-08-17 10:42 / -
jak najbardziej powinienes ubiegac sie o odszkodowanie, teraz pewnie jeszcze mase pieniedzy wydajesz an rehabilitacje, masz szanse wywalczyc duzo pieneidzy,, powodzenia

jak załatwić becikowe?

krzaczek / 2012-07-27 11:19 / -
a prosze mi powiedziec ile obecnie wynosi becikowe i czy jezeli adoptowalismy dziecko to czy tez mamy szanse otrzymac takie becikowe? bede wdzieczny za odpowiedz, pozdrawiam

jaka kara za nekanie?

krzaczek / 2012-07-19 11:11 / -
proponuje zmienic numer telefonu, to dobra opcja by byla, poza tym moze pomysl, o zamianie mieszkania wtedy calkowicie znikniesz z jej zycia, a ona z Twojego...bez sensu zebys sie tak meczyl

praca dla Polaka w Danii

krzaczek / 2012-07-19 09:31 / -
Największym wzięciem na duńskim rynku pracy cieszą się obecnie polscy rzeźnicy i spawacze. Nie brakuje też ofert dla pracowników niewykwalifikowanych: sprzątaczek, pakowaczy i roznosicieli gazet. Nic tylko wyjechac za granice, ciekawe tylko jak wygladaja tam zarobki:)

co moze zabrac z domu komornik?

krzaczek / 2012-07-17 11:19 / -
wogole kiedy moze wparowac do domu komornik? jak np jestem i nie otwieram, to moze wkroczyc wywarzyc drzwi i zabrac co popadnie? czy musi byc ktos w domu zbey mu otworzyc?

czy mieszkania typu TBS mozna wykupic?

krzaczek / 2012-07-17 11:18 / -
a tak z ciekawosci zapytam w jakiej cenei sa takie mieszkania? ja mam okolo 150tys zl na zakup mieszkania poki co i zastanawiam sie czy na takie mieszkanie typu TBS byloby mnie stac

rekompensata za zakup wadliwego towaru?

krzaczek / 2012-07-17 11:15 / -
hmm...a co to niby za sprzet? jak go kupiles niedawno to mysle, ze powinien jeszcze byc w okresie gwarancji? no chyba, ze nie bylo an niego gwarancji to troche gorzej w tej sytuacji

ograniczony dostęp do Internetu w pracy

krzaczek / 2012-07-17 10:58 / -
no, ale czy te informacje w czasie przerwy sa Ci do czegos potrzebne? nad tym sie zasstanow...internet rozprasza pracownika wiec penwei dlatego pracodawca nie chce Wam do w pelni udostepnic

o ile mozna wydluzyc urlop okolicznosciowy?

krzaczek / 2012-07-17 09:28 / -
Wiem, ze kazdemu w roku kalendarzowym naleza sie dodatkowe dni wolne, wystarczy jedynie zlozyc wniosek o urlop okolicznosciowy...prosz emi jednak powidziec o ile dni pracodawca moze mi wydluzyc takie dni wolne?

podatek od transakcji finansowych od 2014r?

krzaczek / 2012-07-17 09:24 / -
Odzyl stary pomysl wprowadzenia podatku od transakcji finansowych. Zaproponowano, aby podatek ten wszedł w życie we wszystkich krajach członkowskich UE z dniem 1 stycznia 2014 roku.

czy pracodawca moze wyrzucic chora osobe z pracy?

krzaczek / 2012-07-16 10:56 / -
wspolczuje Pani, jak mogl tak postapic, to bezduszny czlowiek....niech go Pani za skarzy...bo pozniej zrobi tak wobec innych osob, tak nie mozna traktowac ludzi...heh pozdrawiam

ile trzeba zarabiac by dostac kredyt mieszkaniowy?

krzaczek / 2012-07-16 09:22 / -
mam pytanie z zona chcemy sie starac o kredyt mieszkaniowy, nie wiemy jednak cyz do dostaniemy, chcialabym zapytac ile trzeba zarabiac aby go otrzymac, dzisiaj czytalem na pewnym portalu, ze trzeba zarabiac ok 4tys by moc dostac kredyt na 300tyz zl, czy to prawda?

trzynastki nie dla kobiet po urlopie macierzynskim?

krzaczek / 2012-07-12 11:02 / -
ale to juz zostalo wprowadzone czy dopiero zostanie, pytam w imieniu mojej zony:) kurcze faktycznie troche utrudnili urzedasy sprawe....nie rozumiem ich logiki...niehc nam mezczyzna tez w takim razie zabiora

jakie konto wybrac?.

krzaczek / 2012-07-11 11:04 / -
ja polecam takie konto w banku pekao, maja praktycznie wszystko to co napisales:) polecil mi ten bank moj kumpel i dobrze, ze to zrobil, bo mialem ochote zalozyc konto w banku ing

pracodawca nie chce wystawic RMUA

krzaczek / 2012-07-06 11:50 / -
hmm moze nie chce dac po np Cie nie ubezpiecza...dziwne zachowanie on jest do tego zobowiazany...a jak z innymi osobami jest? tez w taki sposob sie ociaga z rmua?

Najnowsze wpisy