Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

soki owocowe szkodza bardziej niz coca cola

krzaczek / 2012-10-09 09:33 / -
Soki owocowe mogą szkodzić naszym zębom bardziej niż Coca-Cola. To wniosek z eksperymentu przeprowadzonego wspólnie przez szwedzką gazete oraz Akademię Dentystyczną w Instytucie Karolinska w Sztokholmie. Myslicie, ze to moze byc prawda?

Rachunek na poczcie zapłacisz za darmo

krzaczek / 2012-10-04 09:11 / -
Od 1 października rachunki za prąd, gaz czy telefon można opłacić zupełnie za darmo. Jest jednak jeden warunek trzeba posiadać konto w Banku Pocztowym

sposoby na tanią jazdę

krzaczek / 2012-10-03 11:19 / -
polecam przejsc na mpk, ja kupilem sobie karte na miesiac za 90zl i jezdze ile rayz chce i gdzie chce naprawde sie oplaca teraz odstawic auto i jezdzic mpk

powstaje najwieksze centrum handlowe w Polsce

krzaczek / 2012-09-27 10:55 / -
nie rozumiem po co komu kolejne brzydkie centra handlowe?;/ malo tego mamy w Polsce, takie budynki naprawe nie sa ladne, nie pasuja do niektorych historycznych miast, gdzie sa stare klimatyczne kamieniczki

nowa tania linia lotnicza

krzaczek / 2012-09-21 11:16 / -
fajnei, oby tak szybko nie upadlo jak OLT express, ja poki co latam z wizzaira, maja czasami naprawde swietne oferty, raz polecialem z nimi za 20zl w dwie strony do Norwegii:)

napiwki, a pit??

krzaczek / 2012-09-21 10:06 / -
wczorja dostalam prace jako kelnerka w jednej z krakowskich restauracji, zastanawiam sie czy jak ebde dostawac napiwki to czy z nich musze sie jakos rozliczyc rpzed urzedem skarbowym?

ceny papierosów w górę od kiedy?

krzaczek / 2012-09-21 09:42 / -
czy ktos z was sie orientuje moze od kiedy ceny papierosow pojda w gore, ostatnio cos zapowiadali, ale nie wiem czy to w tym roku jeszcze bedzie czy od 2013?

podjecie pracy, a komornik??

krzaczek / 2012-09-20 10:58 / -
teraz prawdopodobnie komornik wiecej pieniedzy Pani zabeirze, to wszystko zalezy od zarobkow oraz jaka jest to umowa, cyz o dzielo, czy zlecenie, czy umowa o prace

tanie kredyty gdzie

krzaczek / 2012-09-19 09:39 / -
Witam. Potrzebuję szybko wziąć kredyt, na spłatę zadłużenia sie u pewnej osoby.. Który bank udzieli mi taniego kredytu? Gdzie mam sie udać po tani kredyt? Co możecie mi polecić w tej kwestii?

Jakie biuro podróży wybrać?

krzaczek / 2012-09-17 11:30 / -
ja jezdzie z krakowskiego biura podrozy skarpa od lat, naprawde rewelacja, nigdy sie na jich nie zawiodlem, wycieckzi maja super w bardzo atrakcyjnych cenach:)

czy zdjecie jest obowiazkowe w CV??

krzaczek / 2012-09-17 11:17 / -
nie ma nigdzie zasad, ze trzeba dawac zdjecie w CV, wiec nie jest to obowiazkowe, natomiast wydaje mi sie, ze rpacodawcy bardziej przychylnie patrza na takie cv ze zdjeciem

infografika w CV

krzaczek / 2012-09-11 14:15 / -
ee wydaje mi sie, ze takie cv z infografika to bardziej nadawalo by sie jakbys aplikowal jako grafik do firmy:) na zwyklego sprzedawce wystarczy proste CV:)

spóźnienie do pracy

krzaczek / 2012-09-11 14:06 / -
wiesz, jesli jest to notoryczne spoznianie sie, to sie nie widzie, ze dostalam ochrzan, kazdy am dziecko i daleko mieszka, tak kazdy by sie spoznial, wiec moze warto wyjsc czasami jeszcze wczesniej by sie nie spoznic

porownanie kredytow hipotecznych

krzaczek / 2012-09-05 11:07 / -
http://www.money.pl/banki/kredyty/mieszkaniowe/ polecam ta porownywarke kredytow hipotecznych, pomogla mi w wyborze odpowiedniego banku:) pozdrawiam

totolotek działa bezprawnie

krzaczek / 2012-08-28 10:57 / -
walsnei dzisiaj czytalem o tym, no to totolotek sie nie popisal, ciekawe czy moga ukarac ich tym zbey zakonczyli swoja dzialanosc...mam nadzieje, ze nie gram w ta loterie od lat

Najnowsze wpisy