Forum

Komentarze użytkownika "krzaczek"

Komentarze użytkownika: krzaczek

zwrot podatku numer konta

krzaczek / 2011-05-04 09:40 / -
mam pytanie, jesli zlozylem pit pare dni temu to pozniej zwrot przyjdzie do mnie poczta jak wiemy, a ja mam pytanie czy istnieje mozliwosc zeby przyszedl przelwem na moje konto?jelsi np teraz pojde do US i podam numer konta to przeleja mi pieniadze?

konta oszczędnościowe a pułapki

krzaczek / 2011-05-05 09:49 / -
witam, chcialbys zalozyc konto oszczednosciowe jednak nie wiem gdzie, moze polecacie jakies? prosze uprzedzcie mnie tez przed ewentualnymi pulapkami ze strony banku...

szykuja sie podwyzki dla nauczycieli?

krzaczek / 2011-05-06 09:42 / -
slyszalalam niedawno, ze maja wprowadzic podwyzki dla nauczycieli, wiecie moze jakiego rzedu maja to byc kwoty?

wypadek przy pracy w Norwegii

krzaczek / 2011-05-06 09:47 / -
Czy ktoś miał wypadek przy pracy w Norwegii i może mi udzielić kilku informacji na temat procedur,czasu załatwienia sprawy od momentu zgłoszenia do wypłaty odszkodowania,jakie sa zasady naliczania, oraz jaka moze byc to kwota odszkodowania?

jak ubezpieczyc bagaz?

krzaczek / 2011-05-10 09:22 / -
witam, wiem, ze dobrze jestubezpieczyc bagaz przed wylotem, mam pytanie jakiego rzedu moze byc to kwota i jak moge tego dokonac?

Samochody Google Street View ruszają w Polskę

krzaczek / 2011-05-11 10:57 / -
Na przełomie maja i czerwca specjalne samochody, wyposażone w aparaty fotograficzne, wyruszą na ulice pięciu polskich miast - Gdańska, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia, przygotowując materiały na potrzeby popularnego serwisu Street View

podniesiony wiek emerytalny?

krzaczek / 2011-05-12 09:34 / -
witam, czy w tym roku nastapily jakies zmienay jesli chodzi o wiem emerytalny?od ktorego roku, kobiety i mezczyzni moga isc na emeryture>?

praca policja

krzaczek / 2011-05-12 11:39 / -
na penwo test psychologiczny, sprawnosciowy...

ile zarabia ksiadz?!

krzaczek / 2011-05-13 11:20 / -
niestety nie podaja swoich zarobkow,...mysle, ze sa spore...

ranking najgorszych bankow

krzaczek / 2011-05-17 09:13 / -
jakim waszym zdaniem sa najgorsze banki w naszym kraju? wpisujcie tutaj ich nazwy aby ustrzec innych przed nimi....

tanie OC gdzie?

krzaczek / 2011-05-17 09:30 / -
Szukam w internecie porownywarek cen za obowiazkowe OC,ale jakos nic konkretnego nie moge znalezc. Moze ktos mi pomoze w tej kwestii?

oszustwo ZUS - nie odładał składek studentom

krzaczek / 2011-05-17 11:20 / -
do sadu z nimi! jak wogole mozna sprawdzic czy sa odkladane skladki ?

bezpieczenstwo na stadionach

krzaczek / 2011-05-18 09:27 / -
witam, mam pytanie, jak uwazacie powinno wygladac bezpieczenstwo na stadionach w czasie meczu?powinno byc wiecej policji, wiecej zabezpieczen? a moze na cos innego warto zwrocic uwage?

likwidacja spółki

krzaczek / 2011-05-18 09:36 / -
witam, mam pytanie ile jest czasu na zgłoszenie do KRS uchwały wspólników spółki o jej likwidacji? prosze o odpowiedz

najlepsze konto bankowe które wybrać?

krzaczek / 2011-05-18 09:47 / -
witam, pomozcie mi wybrac najlepsze konto bankoe, jakie polecacie banki w tej kwestii? najlepiej z darmowym kontem.

Najnowsze wpisy