Forum

Komentarze użytkownika "maciekkkk"

Komentarze użytkownika: maciekkkk

Re: Rząd: emerytura mundurowa po 55. roku życia i 25 latach służby

maciekkkk / 2012-04-20 19:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Szkoda, że dotyczy to nowych pracowników służb mundurowych. Ja zacząłem płacić na składki emerytalne jakoś w 1999 roku i ja będę musiał pracować do 67 roku życia, o ile nie podniosą wieku emerytalnego. Trochę to bardzo niesprawiedliwe. A mundurowi niech się nie burzą, to z moich podatków będą mieli emerytury i społeczeństwo ma prawo domagać się zmian i to drastycznych także dla tych już pracujących w mundurówce np. krócej niż 5 lat.

Re: Katastrofa Smoleńska. "Macierewicz to histeryk i partacz"

maciekkkk / 2012-04-20 18:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zgadzam się z tym.

Re: Katastrofa Smoleńska to wypowiedzenie wojny?

maciekkkk / 2012-04-19 19:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chory to jest łagodne określenie

Re: Zwolnienia w Hucie Batory. Prezes rządzi twrdą ręką

maciekkkk / 2012-04-18 19:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co za brednia, rachunek ekonomiczny jest nieubłagany, nie dziwi mnie takie postępowanie. A pracownicy mogą też zyskać jeżeli wyniki będą bardzo dobre. A co syjoniści mają do tego? Pewnie powiedział katolik wierzący w Jezusa (INRI).

Re: PKB Polski w 2012 r. taki, jak w budżecie. Rząd nie zmienia prognoz

maciekkkk / 2012-04-17 20:27 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ale tytuł mnie powalił na łopatki. Wpadliśmy w dołek a tutaj 3,8%! Dołek to jakby było poniżej 1%, a nie 3,8%!
maciekkkk / 2012-04-17 20:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
uuu zabolało, no tak to jest u ludzi "maluczkich" na innych to można błoto wylewać, ale jak na swoich to już się irytujesz ;) cóż tak to jest jak prawda wyjdzie na światło dzienne.

Re: Donald Tusk rozpoczął wizytę na Cyprze

maciekkkk / 2012-04-17 20:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Każdy ma prawo do wakacji.

Re: PKB Polski w 2012 r. taki, jak w budżecie. Rząd nie zmienia prognoz

maciekkkk / 2012-04-17 20:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Widać ekonomii uczyłeś się w stodole.

Re: Tomasz Lipiec skazany. Odpokutuje za korupcję

maciekkkk / 2012-04-17 20:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Na wszystkich innych koty wieszają, a własnych szeregów nie potrafią upilnować. Czyż to nie przykład hipokryzji?

Re: Wyrok Trybunału w sprawie Katynia

maciekkkk / 2012-04-16 17:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Rodziny zadowolone a politycy zaraz zaczną jakąś swoją kolejną "wojenkę"

Re: Zminiejszenie składki na ZUS? Palikot: To możliwe

maciekkkk / 2012-04-15 16:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Tylko kto wypłaci obecne świadczenia?! i z czego? Z podatków?
maciekkkk / 2012-04-15 14:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
żeby strzelali do niego?

Re: Girzyński: Zdrajcą jest Tusk

maciekkkk / 2012-04-15 14:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Poseł Girzyński, wstyd mi że tacy ludzie chodzą po kujawsko-pomorskiej ziemi.
maciekkkk / 2012-04-13 18:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wrak jest w kraju katastrofy. Widziałeś kiedyś, żeby wrak był transportowany do innego kraju bo tam jest siedziba linii lotniczych?
Komisja Millera zweryfikowała to, nie ma tam mowy o rzekomym alkoholu we krwi Pana Generała.
Czarne skrzynki są w państwie w którym doszło do katastrofy.
Dla mnie nie ma w tym nic nadzwyczajnego, a doszukiwanie się w tym wszystkim zamachu, jakiegoś tajnego planu zgładzenia prezydenta, jest po prostu śmieszne.
Procedury dyplomatyczne są takie a nie inne. A może właśnie Rosjanom jest to na rękę, że wprowadzają w kraju zamęt?
Do tego "PiS" na jego nieszczęście jest naznaczone osobistą tragedią Prezesa.
Całe to zamieszanie z pewnością nie wpływa dobrze na rodziny ofiar katastrofy. Jakiś czas temu Pan Paweł Deresz, że w jego ocenie politycy powinni uszanować śmierć ich bliskich i skończyć z tymi dyskusjami. I też jestem za tym.
Dla mnie to taka typowo polska, głupia pusta dyskusja na wywołanie politycznego zamętu i nic więcej, kompletnie nic więcej. To, że jest opór władz Rosji w zakresie wyjaśnienia wszystkich przyczyn katastrofy da się odczuć. Polska ma możliwości dyplomatyczne i tylko takie. To co wcześniej napisałem odnośnie wojsk, to oczywista ironia, bo zwróciłem uwagę pewne oburzenie. Ale trudno nie ironizować w takiej sytuacji, bo to staje się już nudne. A śmiesznym jest próba udowodnienia, że to był zamach. Zdaję sobie sprawę, że pewnie PiS by inaczej postąpił, zwołałby konferencję niczym kiedyś Pan Minister Ziobro i stwierdził przed kamerami i blaskiem fleszy, że ten pan nikogo już nie zabije. Wydać wyrok zbesztać ludzi z błotem, zniszczyć ich to jest recepta na wyjaśnienie sprawy? Premier, pomimo, że nie jest moim idolem wbrew twierdzeniom co niektórych forumowiczów, miał bardzo dużo racjo w swojej dzisiejszej wypowiedzi. To my Polacy tracimy najwięcej na takich głupich zagrywkach. Trzeba woli politycznej, aby w spokoju dbać o kraj, a tej woli nie ma -szczególnie po stronie PiS. Chociaż i rządowi trudno przyznać rację w jego działaniach. Ale do wypracowania wspólnego stanowiska służy rozmowa. Wracając jeszcze do raportów po katastrofie, ktoś zarzucił że w raporcie brak jest wyliczeń co do "brzozy". To w takim razie bardzo zastanawia mnie jak powstał raport Macierewicza?
maciekkkk / 2012-04-13 18:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wystarczająco dużo żeby zobaczyć na własne oczy i odczuć na własnej skórze ile zła niesie za sobą PiS u władzy
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy