Forum

Komentarze użytkownika "Majster12"

Komentarze użytkownika: Majster12

Lewe zwolnienia lekarskie

Majster12 / 2011-08-29 12:34
Ostatnio potrzebowałem paru dni wolnych , a że wykorzystałem wszystkie dni urlopowe, stwierdziłem że pójdę do lekarza, aby mi takie wystawił. Jednak nie zgodził się On na to żeby mi wystawić, więc zwolnienie wystawiłem sobie sam...na moje nieszczęście szef od razu się zorientował że coś nie gra...czy grozi mi zwolnienie dyscyplinarne, albo jeszcze coś gorszego?

pomoc dla kredytobiorców we franku

Majster12 / 2011-08-03 15:09
Dzięki pomocy koalicji PO-PSL , dla ludzi którzy wzięli kredyt we franku , będą mogli oni chociaż w minimalnym stopniu nadreperowac swój budżet. Jest to wielki ukłon w stronę zwykłych obywateli!!

Kolejne "Polskie obozy"

Majster12 / 2011-08-01 14:16
Czy stosowanie przez media amerykańskie nagminie okeśleń "Polskie obozy zagłady" , nie są jakąś grą polityczną, próbującą na siłę przypisac Polakom zbrodnie Niemiec (specjalnie nie użyłem określenia III Rzesza). Tym razem takiego określenia użyła gazeta "New York Post" . Nie dziwię się , że nasi rodacy w USA walczą o to by nie przeinaczać historii!!

Zniesławienie na forum internetowym

Majster12 / 2011-07-29 14:20
Niedawno został przysłani mi link , przez mojego znajomego , gdzie zniesławia się tam moje imię, jestem właścicielem cegielni i któryś z moich byłych pracowników, napisał na mnie same głupoty. Po pierwszę chcę żeby ten post został usunięty, a po drugie chcę się dowiedzieć kto to zrobił. Czy jest w ogóle szansa na to?

Czy nieletni może założyć działalność gospodarczą?

Majster12 / 2011-07-07 12:33
Chciałbym zacząć działalność gospodarczą, zadaniem której będzie dostarczanie internetu do domu. Instalacja , doprowadzenie itp. Czy w takim razie skoro , jeszcze nie jestem pełnoletni, mogę założyć własną działalność, czy muszę szukać jakiś innych dróg legalnego funkcjonowania?

Budowa na gruntach rolnych-procedury

Majster12 / 2011-06-07 14:54
Posiadam grunty, które są uznane, gruntami rolnymi, zamierzam tam wybudować, budynek do przechowywania żywego inwentarza. Jakie procedury musze wykonać , aby dostac pozwolenie na zabudowę na gruntach rolnych?

Zakupy przez internet na Allegro

Majster12 / 2011-05-17 13:05
Witam serdecznie!!
Czy teraz kupując przez Allegro, czy musze teraz zakładać konto , czy mogę normalnie kupowac bez logowania? Z góry dziękuję za pomoc!!

zadłużenie mieszkania-można na raty

Majster12 / 2011-04-29 13:24
Witam!! Czy jest jakiś sposób żeby zadłużenie mieszkania , rozbić na raty? jestem teraz w neiciekawej sytuacji i inaczej sobie nie poradzę z tym problemem!!

Co mam zrobić żeby wygrać z bankiem?

Majster12 / 2011-04-26 12:55
Witam!! Jak mam wygrać z bankiem?! Przeniosłem konto z jednego banku do drugiego, neistety w poprzednim wzieli mi pieniądze z konta za operacje które przeprowadzili!! Nie rozumiem jakie mieli prawo do tego?!!! Czy mógłby mi ktoś doradzić jak mam odzyskać pieniądze?

wynagrodzenie dla inżynierów-jak się przedstawia spawa w Polsce?

Majster12 / 2011-04-21 13:13
Witam!! Właśnie skończyłem studia inżynierskie z tytułem magister inżynier!! Zastanawiam się ile moge powiedziec na rozmowie kwalifikacyjnej , jeżeli spytają mnie ile chcę zaabiać? Ile w Polsce zarabiają inżynierzy?

Czy żyjemy już w państwie z Orwellowskiej powieści?

Majster12 / 2011-04-19 13:45
Dzisiaj w Dzienniku Polskim przeczytałem ciekawy artykuł, w którym to napisane jest że aż jedynaście służb może inwigilować Polaków stosując tzw. środki operacyjne czyli jak na przykład podsłuch...w zasadzie to w wolności zaczynamy się cofać i coraz bardziej zostajemy otoczeni przez grupkę ludzi którzy za wszelką cenę chcą wiedzieć o nas wsyztsko!!

Berlusconi uchyla się przed sądem!

Majster12 / 2011-04-08 14:30
Co ciekawe również połowa ludności Włoch go popiera!

badania lekarskie w firmie-czy trzeba jeszcze raz?

Majster12 / 2011-04-06 13:20
Witam serdecznie!! Zamierzam zatrudnić pewną osobę, która została zwolniona z poprzedniej pracy jakieś dwa tygodnie temu... Czy w takim razie muszę zlecać badania lekarskie, skoro miał je robione na początku roku?

Chcesz godnej emerytury. Zadbaj o nią sam

Majster12 / 2011-04-05 15:23
Ciekawe skąd przeciętny Polak ma wziąć pieniądze skoro , wiekszość zżera VAT , kolejną część lekarze, bo wszak bez posmarowania to dostać się do specjalisty nie da... czcze gadanie!!

Brak związku zawodowego w zakładzie pracy!

Majster12 / 2011-03-31 13:54
Witam serdecznie!! Mam problem !! Chciałbym założyć związek zawodowy w moim zakładzie pracy, dzięki temu może uda nam się coś więcej wynegocjować...teraz mam pytanie do was jak wygląda postępowanie w tej sprawie. Bardzo dziękuję za wszytskie opdowiedzi!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy