Forum

Komentarze użytkownika "Majster12"

Komentarze użytkownika: Majster12

Majster12 / 2013-12-24 10:39
Za wadę można tutaj jednynie podać cenę...
Majster12 / 2013-09-18 14:28
To będzie pierwsza żaba w kosmosie!!

Jazda po pijanemu

Majster12 / 2013-07-03 13:27
Mój znajomy miał podobną sytuację, rzecz jasna było wiadomo ze policja od dłuższego czasu się czaiłą na niego, to było przed wprowadzeniem w życie nowelizacji... mój znajomy jechał drogą należącą do uczelni , policja zabrała mu prawojazdym na szczęście mój znajmy nie przyjął mandatu , więc cała sprawa trafiła do sądu i tak o to wygrał sprawę , przez to właśnie że jechał na drodze prywatnej a nie jak policjanci utrzymywali na drodze publiczneh!!

Duży przelew, powiadomienie US

Majster12 / 2013-06-25 13:50
Kazdy przelew powyzej 20tys jest zglaszany do US. Nie wiem jak wygląda sytuacja kiedy robicie przelewy przez wiecej kont. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuajci byoby gdybyście normalnei przekazali pieniądze bez robienia przelweu bankowego. Rzecz jasna to niezbyt legalne, no ale w innym przypadku od razu doczepi się do Ciebei Urząd Skarbowy żeby odprowadzić podatek. Co ciekawe nei rozumiem podejścia ich interesuje tylko odprowadzony podatek już nei interesuje ich skąd sa te pieniądze...

Oszuści z Allegro.

Majster12 / 2013-05-24 12:58
Prosiłbym o radę. Zostałem jakiś czas temu oszukany przez jedneą z osób sprzedającą na Allegro... wpłaciłem pieniądze na konto niestety nie otryzmałem zakupionego towaru. Rzecz jasna całą sprawę zgłosiłem na Allegro , jednakże jak zwykle oni mają gdzieś konsumentów. Co mogę dalej zrobić? Jak mogę odzyskać pieniądze?

MSP pracuje nad poprawą planu restrukturyzacji PLL LOT

Majster12 / 2013-04-16 15:45
Nie wiem czy jest w ogóle co ratować...spóka po porstu była źle zarządzana i efekty widzimy teraz!! Sytuacja jest kiepska bez dwóch zdań!!
Majster12 / 2013-01-31 15:53
Zawsze chciałem studiować astronomię i astrofizykę.

Re: SLD: Polska potrzebuje pakietu na rzecz rozwoju przemysłu samochodowego

Majster12 / 2013-01-11 14:01
A kogo teraz w tych czasach stać na zakup samochodu? Dość że są względnie drogie wstosunku do naszych zarobków , to jeszcze później dochodzą do tego gigantyczne koszta zwiaząne z utrzymaniem takiego samochodu...

Jak zarabiać na giełdzie?

Majster12 / 2012-08-24 13:13
Pytanie to kieruje do bardziej doświadczonych graczy na giełdzie, którzy będą mieli chwilkę czasu wolnego żeby odpowiedzieć na zadane prze zemnie pytanie... w jaki sposób grać na giełðzie żeby na niej zarobić? Jaki kapitał początkowy mielisćie na to przeznaczony?

Re: Bezpańskie miliardy czekają na spadkobierców

Majster12 / 2012-08-06 14:30
No dobra , a co się dzieje z tymi pieniędzmi jeżeli nikt się po nie nie zgłosi? Zabiera je Państwo czy jak? Jak to wygląda od strony prawnej?

Grono się rozpadło

Majster12 / 2012-07-02 13:00
Sławny portal społecznościowy Grono przestał istnieć. Był to pierwszy portal społecznościowy w Polsce. Swojego czasu zgromadził naprawd dużo użytkowników, później po wejściu na rynek Naszej Klasy i Facebooka , Grono zaczęło mieć problemy finansowe.

Re: Audi A6 Allroad - turysta w garniturze

Majster12 / 2012-06-28 15:04
Audi A6 jedne z moich marzeń. Ta wspaniała linia samochodu, sportowy wizerunek, bardzo dobry silnik pod maską. Pełen luksus w środku!!

Zasiłek chorobowy po utracie pracy

Majster12 / 2012-04-18 13:32
Czy jeżeli systematycznie miałem opłacany zasiłek chorobowy do ZUS-u , czy w razie utraty pracy, ten zasiłek nadal mi się należy? Czy też pieniądze które wpłacałem znikają?

konto osobiste w Alior Banku

Majster12 / 2011-09-09 15:25
Ja posiadam konto osobiste w Alior Banku i nigdy nei zdażyło mi się żebym miał jakiś problem z tym bankiem!!

Re: Pawlak proponuje Kaczyńskiemu debatę wyborczą

Majster12 / 2011-08-30 13:39
To debata miałaby by trwać przynajmniej przez dwa dni, zważywszy na problemy z wymową Pana Pawlaka.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy