Forum

Komentarze użytkownika "Makler1988"

Komentarze użytkownika: Makler1988

Makler1988 / 2011-03-28 16:18
No pomysł genialny Sprzedajmy lotos ruskim a ceny ropy na pewno spadną...Moim zdaniem lotos powinien zostać w rękach Polskich .
Makler1988 / 2011-03-24 21:54
Nie oszukujmy się w tej wojnie chodzi tylko o ropę a USA i koalicja chętnie stworzy sobie nową wspólną zamorską kolonie w Libii.

Niedobre prognozy. Ceny nadal będą rosły

Makler1988 / 2011-03-15 21:27
Miała być Irlandia a jest Grenlandia, miały być obniżki a są podwyżki. Niech sięgną do dna naszych kieszeni . Kadencja trwa 4 lata a co się będą martwić swoje zarobili a o reformy niech się martwią następne rządy.Po co reformować kraj jak można ponieść podatki. Mam nadzieje że nasza zielona wyspa doczeka się w końcu konkretnych reform po kolejnych wyborach .

Wzrosty cen a kataklizm w Japoni.

Makler1988 / 2011-03-13 16:28
Jak myślicie jak trzęsienie ziemi w Japonii wpłynie na ceny poszczególnych towarów w sklepach szczególnie ceny elektroniki. Jak duże mogą być wzrosty cen?

Idzie wiosna... Więc zachecam kolegów do wędkarstwa...

Makler1988 / 2011-03-09 10:11
Jest to wspaniała forma spędzania wolnego czasu. Hobby to nie jest drogie a pomaga się odprężyć i zrelaksować, pozbyć się stresu. A co najlepsze pomaga się w końcu chociaż na chwile oderwać od komputera.Polecam na piękne ciepłe wiosenne dni.

"Reforma OFE to łatanie dziury budżetowej"

Makler1988 / 2011-03-08 19:29
Jak słucham o nowych pomysłach mojego rządu w sprawie emerytur i dziury budżetowej w jednym zdaniu to śmiać mi się chce. Ja jestem za kontem indywidualnym bo to co jest teraz nie oddaje rzeczywistości ja pracuje ciężko całe życie a byle menel z pod sklepu który całe życie ,,nic nie robił " będzie na starość miał niewiele niższą wypłatę niż ja A łatanie dziury budżetowej z moich środków wydaje się dość durne Ja nie chce płacić z własnej kieszeni za błędy mojego rządu.

Najnowsze wpisy