Forum

Komentarze użytkownika "markomania"

Komentarze użytkownika: markomania

Re: KGHM

markomania / 2012-06-27 09:00
ciekawe jaką dywidende jutro przegłosują. Będzie tak jak w przypadku PGE i Taurona, mimo rekomendacji WZ i tak zrobi jak Skrab Państwa będzie cchaił. Czyli ci co nabędą prawa do dywidendy mogą się cieszyć :D:D:D 24 zł dywidendy, daje najwyższa stope dywidendy ze wszytskich blue chipów

Mam pytanie odnośnie działalności

markomania / 2012-06-28 10:12
planuje otworzyć maly biznesik na wakacjach (budke z cateringiem na basenie w mojej miejscoowsic). wiadomo, że to biznes sezonowy, a aby dostac pozowlenie musze prowadzic dzialalnosc. Powiedzicie mi cczy po wakacjach mogę zawiesić działalność?/

Re: GPW: KGHM i szczyt UE w centrum uwagi inwestorów

markomania / 2012-06-29 08:23
Wielkiego rostrzygnięcia na szczycie nie było, bo nie nie mogło być ;/ poprzednia interwencja banku centralneo miała przynieść spokój na dwa lata a przyniosła na 2 miesiące. Ciekawe na ile teraz wczorjaszy szczyt uspokoi rynki. Najlepsze co mogło siee b trafić włochą to wybór Montiego.

Branża informatyczna?

markomania / 2012-07-02 14:31
Wie ktoś jak branża informatyczna stoi ?? nie ukrywam, że zastanawiam się na zainwestowanie trochę kapitału w tą branże, ale troche się waham. Wpadł mi w rece ostatnio teaser jednej ze spólek z branży, SDS. W każdym razie spólka ta prognozuje całkiem spore zyski w tym i następnym roku. Bo myślicie o tej branży?
markomania / 2012-07-02 15:02
chciałbym się spytać, czy słyszał ktoś o spółce SDS - surfland deweloper system?? przymierzam się do jej zakupu i przydało by mi sie parę nieoficjalnych informacji na jej temat?/ Ktoś może już w nią zainwestował albo zlustrował?

ktos mi podpowie w sprawie SDS

markomania / 2012-07-04 10:04
Witam forumowiczów
ponawiam prośbę o udzielenie jakiś informacji na temat spółki SDs, która zamierza zadebiutować niedługi na NewConnect. Fajne prognozy mają, ale ja chciałbym się dowiedziec czego nieoficjalnego.

W jaki sposób mogę odzyskać pieniądze

markomania / 2012-07-05 11:01
tak czysto hipotetycznie. Jeśli biuro podrozy w ktorym kupilem wycieczkę, zbankrutuje to gdzie mam się odwolywać o zwrot kosztów? sąd? UOKiK?

Re: Bezrobocie, wzost cen, podwyżki. NBP ujawnia, co nas czeka

markomania / 2012-07-09 15:02
te prognozy są zbyt optymistyczne. Chiny wyhamowują, Niemcy jako największy eksporter na tym straci najbardziej. Nie ma polskiej gospodarki bez niemieckiego. Dlatego wróżne wzrost PKB na poziomie 1,5 proc. w 2013. Bezrobociem bym się nie przejmował, 10 proc. to dla nas norma, a i tak wielu tylko jest tylko zapisanych w Urzędach Pracy

Re: PETROLINV

markomania / 2012-07-10 09:06
Ja nigdy nie zaufam już p. Krauzemu !!!. Osoba, który nie daje zarobić innym inwestorom, nie jest biznesmenem tylko rekinem. Dobry interes jest wtedy jak wszyscy mają korzyści a nie tylko ten bogatszy

Re: K L U B W/20/40/80 cz. 38

markomania / 2012-07-10 09:11
Trwa oferta inwestycyjna SDS - Surfland Deweloper System. Zapraszamy na zapoznanie się z ofertą. To już ostatnie dni...

Też widziałem tego SDS-a

markomania / 2012-07-17 11:07
Całkiem całkiem zapowiada się debiut. Jeśli oczywiście będzie konunktura. Jeśli krew się bedzie lala na parkietach to nawet solidne podstawy nie pomogą. Ale spólka ciekawa!!! Warta zobaczenia i rozważenia

Debiut na NewConnect

markomania / 2012-07-31 10:45
Trwa oferta inwestycyjna wrocławskiej spółki SDS - polecam przejrzeć teaser

Rosja w WTO

markomania / 2012-08-22 14:33
słyszałem, że Ruscy wchodza do wto. ktoś wie jakie korzyści mogą wynikać z tego dla np polskich producentów żywności. Czy to oznacza, że bez cła będzie teraz możnba wysyłać towary za granię?

Re: Afera Amber Gold może zjednoczyć opozycję. Mówią jednym głosem

markomania / 2012-08-22 14:35
Dajmy spokój już z Amber Goldem i zajmijmy się innymi para bankami. Na jakimś portalu była lista parabanków, które też nie mają pozowlenia od KNF na prowadzenie dzialalności. Co z nimi?

Re: Jakie biuro podróży wybrać?

markomania / 2012-09-03 14:34
ja już od kilku lat jezdze z Neckermanem i nie narzekam. Mieszkam blisko granicy z nimieckami i powiem Ci, ze lepiej kupic wycieczkę w niemieckim neckermanie niz polskim. lepsze miejsca zakwaterowania, lepesze warunki podróży i przede wszytskim taniej

Najnowsze wpisy