Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Rynki akcji pod wpływem wyników

marlowe / 2008-04-14 11:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzień dobry :)
Dzisiaj jakoś nie ma końca świata :)
marlowe / 2008-04-13 19:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a nie dupcing :D
marlowe / 2008-04-13 19:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
2,5? Razem? Łącznie? Jadę do USA...
marlowe / 2008-04-13 18:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ależ bioton prowadzi działalność operacyjną :) Nawet Gollum kiedyś mówił, że dostał w dupę zastrzyk z jakimś biotonowym specyfikiem :)
marlowe / 2008-04-13 18:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
każdemu się czasem zdarza...
marlowe / 2008-04-11 18:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tyle, że wyrywanie zdań z kontekstu to Twoja kretyńska zabawa, nie moja. Czy dalszy ciąg wypowiedzi: "Czy jesli ktoś ma spory kapitał, to nie
znaczy, że wyprzedza rynek? A jeśli tak, to gdzie idą jego pieniądze od pół roku z górką?" również uważasz za sugestię, że jakaś osoba trzymała polskie akcje przez pięć lat? To po pierwsze było. Po drugie, istnieje kategoria inwestorów nazywana długoterminowymi (na pewno słyszałeś) i tacy potrafią i dłużej trzymać. Po trzecie, następnym razem jak się do mnie będziesz chciał zwócić, to przeczytaj całą wypowiedź, a nie zdanie wyrwane z kontekstu, potem pomyśl, a potem nie próbuj mnie nazywać kotkiem, bo Cię znajdę i obiję. Zakładając, że jesteś mężczyzną.
Ku źwa na prawie studiowałem, a mniej się przy pi erdalam niż ty... Logika chłopie, logika...
A poza tym oczywiście pozdrawiam :) Widzialeś Ark of truth?
marlowe / 2008-04-11 18:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
strary, jako że dłużej trwał bywa niestety ważniejszy od nowego...
marlowe / 2008-04-11 18:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
przynajmniej Stargate SG1 oglądałeś :) Ludzie jak chcą to znajdą miedzy sobą coś wspólnego :)
Orajt, też mnie to przestało bawić. Jak uważasz...
Gdyby Teal'c mawiał whatever zamiast indeed, to bym go zacytował...
marlowe / 2008-04-11 18:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
książkowo to wydaje mi się, że dno bywa na dnie, a nie w połowie kanału :) Ale czy ja wiem? :)
marlowe / 2008-04-11 17:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) to było pytanie retoryczne kolego i brzmiało dokładnie tak: Czy ktoś kto włożył
tu pieniądze jak dolar był po 4,50, zarobił na akcjach i dodatkowo na kursie złotowki,
teraz będzie tu trzymał kasę, czy przeniesie ja do USA?
W pytaniu retorycznym odpowiedź (w tym przypadku "nie" nasuwa sie sama)

I tak samo można je odnieść do kogoś kto kupował polskie akcje jak dolar był po 3,5zł, a sprzedawał w marcu 2007. Sens jest ten sam. I dobrze wiesz o czym mówię, kotku...

Czy całe życie będę się użerał z ignorantami? Chcesz mnie polskiego uczyć, logiki, czy gry na giełdzie? Bo nie sądzę, żebyś mógł mnie nauczyć czegoś z którejkolwiek z tych dziedzin.
marlowe / 2008-04-11 17:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie do Twojego Zeus :) Tak ogólnie mówię, bo i sam patrzę na USA :)
marlowe / 2008-04-11 17:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Slaw, wiesz, że Polska gospodarka ma się świetnie. Ja też wiem. Ale popatrz na forum. Ile osób się pyta co zrobi RPP a ile co zrobi FED? Ilu analityków pisze o Polsce a ilu o Stanach? USA teraz zajmuje inwestorów na całym świecie. I tego nie zmienimy. Z koniem pokopać się mogę, ale z całym światem? Dziękuję...
marlowe / 2008-04-11 17:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"

i wg.Ciebie siedzi do tej pory??? ta sama,tyle lat ?

Czy w moim pytaniu jest taka sugestia? Czy wziąłeś pod uwagę formę dokonaną czasownika zarobił? Czy wziąłeś pod uwagę pytanie w zasadzie retoryczne?

Myślałem, że czytania ZE ZROZUMIENIEM uczą już w podstawówce...
marlowe / 2008-04-11 17:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tego nie powiedziałem. A może znajdziesz cytat, w którym tak powiedziałem?
marlowe / 2008-04-11 17:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kotku, ja mówię o zagranicy, która wchodziła do Polski kiedy dolar tyle kosztował. Czytaj ze zrozumieniem...

Najnowsze wpisy