Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: WIG łamie sierpniowe wsparcie

marlowe / 2008-01-07 18:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dodałem do ankiety jena i kontrakty. Możecie teraz głosować oddać głos, kto wcześniej nie znalazł swojego konia.
marlowe / 2008-01-07 18:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no? Że niby co wiadomo? do mnie pijesz?
marlowe / 2008-01-07 16:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chłopie ale speeda zapodałeś. Czuję się jakbym czytał przewijając na podglądzie. Szacun.
marlowe / 2008-01-07 04:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
oj bebe... Ty to masz dopiero pozacinaną betoniarkę...
pozdro...
marlowe / 2008-01-07 04:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nikkei w górę? No nieźle :)

Re: GPW: Krew na parkiecie po informacji z USA

marlowe / 2008-01-06 20:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zapraszam do udziału w ankiecie na marlowe.bblog.pl

Re: GPW: Krew na parkiecie po informacji z USA

marlowe / 2008-01-06 19:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ma ktoś może serial "Wolny wybór" Miltona Friedmana w jakichś pliczkach, które można by wrzucić na ftpa? Nie mogę go znaleźć na emulu. Znalazłem torrenta z wszystkimi odcinkami ale nie po polsku, a wolałbym jednak z lektorem...
marlowe / 2008-01-06 19:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dokładnie
marlowe / 2008-01-06 19:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja bym to inaczej ujął. W USA nie ma zagrożenia recesją, a jest zagrożenie inflacyjne. Problem w tym, że nie można na nie reagować podwyżką stóp, bo to spowoduje spory cios dla sub-prime'owców, firm i cholera wie kogo jeszcze. Goście liczą na to, że wzrost cen wyhamuje sam z siebie i pewnie obniżą stopy, żeby łatwiej było spłacać kredyty. Problemem jest tylko stały wzrost podaży pieniądza... Na to nie ma lekarstwa.
marlowe / 2008-01-03 22:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o w mordę :P znalazło 29 osobników o takim nazwisku. Poddaję się :D
marlowe / 2008-01-03 22:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo, a Ty jesteś na naszej klasie? Bo w sumie to znam Twoje nazwisko :) Można Cię tam znaleźć? :)

Re: WIG20 zakończył sesję na plusie

marlowe / 2008-01-03 21:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dziś mój portfel całkiem nieźle... Wiedziałem, że na ABG będę mógł liczyć na coś więcej. Ruch w konsolidacji (mam nadzieję :D), Mostostal Zabrze bardzo ładną sesję zaliczył, być może na dobre odbijając od wsparcia, Amrest pozwolił mi niemal całkiem straty odrobić, a liczę, że da jeszcze zarobić. PEP ciągle na plusie, zobaczymy co dalej.
Trochę żałuję, że nie kupiłem Centrostalu Gdańsk, kiedy pisałem, na blogu, że warto kupić. Jak na razie analiza techniczna się sprawdza nieźle na tym rynku. Jest bessa ponoć a ja odrabiam straty z końca hossy :D
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

PS Slaw siedzisz jeszcze w biotonie? Wysyłałem Ci smsa...

Re: Nowy rok, stare problemy

marlowe / 2008-01-02 16:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Słabiutkie u nas obroty.
marlowe / 2007-12-28 10:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
czego się drzesz? spać próbuję...
marlowe / 2007-12-28 10:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tak, to był bajer pierwsza klasa........ podstawówki, ale zmęczony żem i pokotem ledz muszę.

Najnowsze wpisy