Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-12-05 10:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a żesz ten sfinks ma taki gówniany obrót zawsze...

Re: GPW ponownie pod presją USA?

marlowe / 2007-12-05 10:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tak patrzę na świeczki Sfinksa... Na roczny wykres... Kto mi powie, czy nie ma tam na końcu formacji spodka? Takiej malutkiej, chyba z miesiąc się formowała jeśli to ona. Ktoś coś myśli w tym temacie? Bo chciałbym na sfinksie trochę zarobić :D

Re: GPW ponownie pod presją USA?

marlowe / 2007-12-05 10:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No to dawaj Flugo. Co tam w memorandum słychać nie możesz mi za bardzo powiedzieć. Tym bardziej publicznie. Pewnie bez uprzedniego zaklepania, teraz zapisać się nie mogę. Kwestia, która mnie interesuje, to jak to będzie wycenione na wejściu. I przede wszystkim, to czy kupię, jest uzależnione od tego jaki będzie debiut... Ale się mocno zastanawiam, bo przy debiutach AT nic nie daje... A mi się spodobała jak diabli.
marlowe / 2007-12-05 10:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no widzę że jesteś. Rozmawiamy tutaj czy na gg?

Re: GPW ponownie pod presją USA?

marlowe / 2007-12-05 10:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jestem z powrotem. Jesteś Flugo?

Re: GPW ponownie pod presją USA?

marlowe / 2007-12-05 08:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Flugo będę za jakieś dwie, dwie i pół godziny. Jak jeszcze będziesz to pogadamy o tym Krynickim.
marlowe / 2007-12-05 08:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no ja tak kupuję i dostaję po tyłku. Toć dlatego po dwóch latach na giełdzie siedzę nad podręcznikami do AT. Porażki są cenne i mobilizujące :)
hehehe... Jak w "Poranku kojota": Każda porażka jest nawozem sukcesu... K.... mać!!!

:D
marlowe / 2007-12-05 08:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zresztą... może gdzieś tu jest pod jakimś ciekawym nickiem. :) Trzeba popatrzyć, kto pojawił się kiedy Byku zniknął :)
marlowe / 2007-12-05 07:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w sumie może chciał utrzymać sprawę w tajemnicy. I teraz money go nie lubi :P

Re: Poranny przegląd prasy Money.pl

marlowe / 2007-12-05 07:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja akurat już dawno po pierwszej kawie :D
marlowe / 2007-12-05 07:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mógłby się byku pożegnać w sumie, nie?
marlowe / 2007-12-05 07:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a wczorajszy wzrost to nie dowód?
marlowe / 2007-12-05 07:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w sensie, żebym go kupił... No i jeszcze te miliardy papierów... ech...
marlowe / 2007-12-05 07:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Musiałby mocno przebić linię trendu...
marlowe / 2007-12-05 07:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nieźle pograł :)

Najnowsze wpisy