Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-11-09 11:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ups, racja. Ziornąłem przez pomyłkę na wczorajsze zamknięcia. Faktycznie futy na zielono (bizzone)
marlowe / 2007-11-09 10:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiesz... jednak szkoda dwóch lat walki na oślep z rynkiem. Zmobilizowałem się właściwie dzięki Pablo.

Re: To jednak nie koniec spadków?

marlowe / 2007-11-09 10:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jeszcze dzisiaj podrośnie. Chyba, że Europa rypnie a futy hamerykańskie jeszcze niżej polecą...
marlowe / 2007-11-09 10:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale jak to mawiają Indianie: lepiej późno niż później...
marlowe / 2007-11-09 10:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No. Ale żarty na bok :) Po dwóch latach na giełdzie chwyciłem podręcznik do AT. To się nazywa REFLEKS :)

Re: To jednak nie koniec spadków?

marlowe / 2007-11-09 10:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warren przy dwóch bańkach to bym wprowadzał spółki na giełdę pomalutku i ciągle drukował akcje. Tylko z taką praktyką trzeba działać w szczycie hossy :) I pewnie grałbym na giełdzie z przyzwyczajenia. Ale perspektywa zakupu funduszu i położenia laski też mi się podoba :D:D

Re: To jednak nie koniec spadków?

marlowe / 2007-11-09 10:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a na ABG czas na przełamanie spadków trwających od lipca? Pierwszy dołek mieliśmy na 5,60, drugi na 5,80. Potwierdzenie zmiany trendu po przekroczeniu ceny 6,06 - 6,07. Przynajmniej według teorii Dowa :D
marlowe / 2007-11-09 10:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tylko czy z tej całej akumulacji wyjdziemy dołem czy górą... :)
marlowe / 2007-11-09 10:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
heh, grubo :) akcja "oddaj pinionszki specjalistom z parkietu"

Re: To jednak nie koniec spadków?

marlowe / 2007-11-09 10:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ładny spread na PEPie :) 36 kupno, 37 sprzedaż.
marlowe / 2007-11-09 10:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no nie euforia, tylko zwykłe odbicie po spadkach :)
marlowe / 2007-11-09 10:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jakbym miał dwa miliony to bym kupił jakiś FIZ i położył laskę na samotne zabawy z papierkami. :) Teraz mogę się bawić, bo to wszystko jedno, a wielu rzeczy się uczę :)
marlowe / 2007-11-09 10:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zdanie o polskich spółkach informatycznych mam wyrobione. Polskie spółki informatyczne to potęga Prokom, Comarch, Asseco, ABG. Problem z tą fuzją... Przemknęło mi jak przeglądałem dzisiejszy PB o trzeciej w nocy, że asseco systems ma na GPW zastąpić ABG. I do tego nie jestem ustosunkowany bo się jeszcze nie zagłębiałem. Jak coś to będę na forum pisał.
marlowe / 2007-11-09 10:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wydaje mi się, że dużymi pieniędzmi się jednak trochę inaczej obraca. Ale może i racja. Na naszej szulerni jest łatwiej, bo KNF śpi :)
marlowe / 2007-11-09 10:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czy aby na pewno? Żeby podnieść W20 trzeba coraz większej kasy. Myślisz, że kogoś rzeczywiście stać na to, żeby pompować cały indeks wielkich spółek? Paliwowe rosły razem z ropą, KGHM razem z miedzią. PKO dzięki wynikom. Jak się to ma do kontraktów?

Najnowsze wpisy