Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-07-31 18:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
lecę centralwings :) Pewnie że opowiem :)
marlowe / 2007-07-31 18:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
P.S. Adresy ludzi, którzy lubią otrzymywać kartki z pozdrowieniami z różnych miejsc przyjmuję najpóźniej do 22. Potem śpię. :)

Re: (Za)Słabe odbicie

marlowe / 2007-07-31 18:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jutro dzień odlotu. Nie wiem jak giełda, ale ja na pewno jutro zrobię sky is the limit :)
Pozdrowię od Was Rzym i kilka innych miejsc :) Wy za to przypilnujcie GPW i moich ośmiu spółeczek.
Kto chce kartkę z Włoch bez oporu walić na maila. Oczywiście tylko zalogowani :)
Wrócę opalony 13 sierpnia więc dopiero wtedy możecie się spodziewać, że znowu napiszę coś głupiego, względnie śmiesznego, a może czasem coś mądrego wyskoczy spod palców :)
Trzymajcie się ciepło - ja będę
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Marlowe

Re: Czas na odreagowanie

marlowe / 2007-07-31 14:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzisiaj odreagowanie w moim portfelu

Re: Czekając z palcem na Enterze

marlowe / 2007-07-30 21:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
blueberg...
Trochę postraszyliśmy kalkulatorkiem i MCI dobrze dziś skończyło :)
Polecam się na przyszłość :)
marlowe / 2007-07-30 14:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
raczej
marlowe / 2007-07-30 14:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
laboga
marlowe / 2007-07-30 14:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
na pewno jeszcze nie to :) A jak ABG?

Re: Wyniki kwartalne spółek będą decydujące

marlowe / 2007-07-30 14:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Skyeurope rośnie...

Re: Wyniki kwartalne spółek będą decydujące

marlowe / 2007-07-30 14:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobra. Przepraszam Cię A2. Zapomniałem z kim rozmawiam. Nie powinienem kwestionować Twojego zdania. Przecież nie od wczoraj siedzisz i obserwujesz notowania :)
Chylę czoła.
marlowe / 2007-07-30 14:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wiesz co. Kontrakty to akurat spadły.. Rano było na plus 0,60% plus 0,70% a teraz jest plus 0,1% i plus 0,1%. Dla mnie od rana to spadek a nie wzrost. (odpowiednio DJI I SP500)
marlowe / 2007-07-30 14:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ale może i lepiej...

Re: Wyniki kwartalne spółek będą decydujące

marlowe / 2007-07-30 14:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No widzisz A2... Mogłem kupić za 87... Ale brak wolnych środków :)
marlowe / 2007-07-30 14:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no połowę też sprzedałem wcześniej :) Resztę potrzymam dłużej pod przyszłą, mglistą emisję :) Nawet jak bym tracił trochę... O Ponar to się nie martwię. Jak dla mnie to za małe obroty jak na wywalanie. Podejrzewam, że zaniżanie kursu małymi pakietami, żeby taniej kupić więcej. Ja bym dziś dokupił, ale gotówkę mam zamrożoną :)

Re: Wyniki kwartalne spółek będą decydujące

marlowe / 2007-07-30 14:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A2 a co z Ponarem u Ciebie? I wogóle co tak leci dzisiaj? Ty sprzedajesz? :D

Najnowsze wpisy