Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-07-30 13:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zgadzam się z tezami artykułu. Trochę Michnik przesadza, trochę dramatyzuje, ale ogólnie się zgadzam.

Re: Wyniki kwartalne spółek będą decydujące

marlowe / 2007-07-30 10:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ceny już są sympatyczne niektóre... Futures amerykańskie wyglądają nieźle...
marlowe / 2007-07-29 23:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D Do jutera
marlowe / 2007-07-29 23:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I jeszcze: rachunek prześlemy pocztą. Przewidywanie, Wróżenie, Chińskie kalkulatorki sp. z o.o. "My wiemy, że jutro do nas zadzwonicie"
marlowe / 2007-07-29 23:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
najwyżej można się nagrać na sekretarkę. I dodać, że jeśli nie piernicznęło, to bardzo przepraszamy i żałujemy i następny kalkulator jaki kupimy nie będzie chiński :D
marlowe / 2007-07-29 23:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no :) Dzwonisz i mówisz: Chłopaki koledze wyszło na kalkulatorku, że piernicznie w Was meteor! Uciekajcie bo inaczej kaszana, mielone, kebab i tatar! Jatka będzie normalnie rzeźnia! Bierzcie dupy w troki i w noooogiiiii, bo nie będzie co zbierać!!!
Pięć minut później dzwonisz i mówisz: ale wiecie, różnie może być bo kolega pominął masę bloczka i tarcie :D:D
marlowe / 2007-07-29 23:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czuję się wyróżniony :) Właśnie zanotowałem kolejny pomysł :) Wiesz o czym mówię :D
marlowe / 2007-07-29 23:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witaj Bebe... Nie pytam o co chodzi... Chcę tylko wiedzieć czy się trzymasz jakoś...
marlowe / 2007-07-29 23:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kurde, czemu nie? Miało być katastroficznie. Na przykład mikrotsunami w biurach MCI... Albo powódź... Ale wydawało mi się, że meteoryt lepiej brzmi :)
marlowe / 2007-07-29 23:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
uderzy w nich meteoryt?
marlowe / 2007-07-29 23:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
margines błędu to plus/minus piętnaście minut :)
marlowe / 2007-07-29 23:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze najważniejszy fakt. Kładę lachę na ocieplenie klimatu. W każdym okresie kiedy klimat się ocieplał, rozwijało się życie. Nawet kilka stopni ciepła więcej, sprawiało że pojawiali się tacy jak Leonardo da Vinci. Problemem może być tylko OZIĘBIENIE klimatu. A według badań naukowców z PAN, epoka lodowcowa spóźnia się o jakieś kilkaset lat. Akurat gościom z PAN jestem skłonny uwierzyć, a nie jakimś niedomóżdżonym amerykańcom, co to wszystko napiszą dla kolejnych milionów z budżetu :D
marlowe / 2007-07-29 23:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pewnie. na miejscu mogę podać kilka własnych. Z obliczeń wykonanych na moim kalkulatorku wynika jasno, że w Ziemię piernicznie meteor w okolicach 3:37 po południu 12 sierpnia 2187 roku. Dodam, że uwzględniłem w obliczeniach szerokość lodówki i swędzenie lewej łopatki w miejscu, które ciężko podrapać... Masę bloczka pominąłem. :D I tarcie :D
marlowe / 2007-07-29 22:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
co za farmazony... Co mają Majowie do Drezna? Jak ludzie zaczną wierzyć w takie książki to czeka nas zagłada niechybnie.... :D:D Ostatnio jeśli dobrze pamiętam to miał być rok 2000, bo początek nowego wieku. Niedouczeni katastrofiści myśleli, że 1999 to koniec wieku a 2000 początek. Poza tym w 1999 były trzy 9 a to prawie trzy 6... No dramat normalnie. A 21 wiek zaczął się jak każdy inny w 2001 roku :/
Jak każdy inny, czyli tu wojna tam kataklizm, a tam gdzie spokój piszą dalej durne książki z nudów :D:D:D
marlowe / 2007-07-29 22:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
czekaj... Bioton taki tani? :) Jeszcze trochę i będzie można wchodzić :)

Najnowsze wpisy