Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-08-16 13:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witaj A2. Jak zwykle rozsądna.

Re: Ktoś podpalił lont

marlowe / 2007-08-16 13:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zrobiłem wpisik na blogu. Bronię twardo centralwings, i dla Samuraja coś o rynku taksówek w Rzymie :D:D
marlowe / 2007-08-16 13:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Prawie tak proste jak budowa twojego mózgu :) Od rana tylko bluzgami rzucasz :) Wesoły z ciebie rolnik. Proso obrodziło?
marlowe / 2007-08-16 13:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A Ty już w Krakowie? :D No to to piwo jest całkiem realne. Może nie dziś, bo mam nockę w pracy. A w Alchemii bym się napił - dawno nie byłem :D:D
marlowe / 2007-08-16 13:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie naganiam ale pomyślcie o Ponarze. Nie żebym naganiał, ale może kupilibyście Amrest, lub Getin. :) Zaloguj się kolego/koleżanko.
marlowe / 2007-08-16 13:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
przyciskasz print screen na klawiaturze (prawy górny róg), otwierasz paint i wciskasz ctrl+v.
marlowe / 2007-08-16 13:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
możliwe, że mi dzisiaj skyeurope na plusie skończy. Witaj warren.
marlowe / 2007-08-16 12:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
100% racji. Cierpliwość popłaca :) Witaj Slaw. Nie miałem Twojego adresu, bo bym Ci kartkę z Włoch przysłał :)
marlowe / 2007-08-16 12:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
minus 15 i to nazywasz krachem? Trochę dystansu ludziki...

Re: Ktoś podpalił lont

marlowe / 2007-08-16 12:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich :) Widzę że dzisiaj mamy wesoły dzień...
marlowe / 2007-08-14 12:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to i tak wszystko jedno..
marlowe / 2007-08-14 12:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no w dwie strony. Jak po dupie dostanę to nie zaszkodzi, a na przyszłość będę wiedział, że miałem rację. Wywalać jak podnoszą stopy, kupować jak opuszczają. Teraz będę wiedział.
A jakby się okazało, że jednak to nieprawda, to na posiadanych akcjach jeszcze zarobię. Może przy następnej hossie, może jeszcze przy tej. Nie brak mi cierpliwości. Nabrałem dystansu dzięki dwutygodniowej przerwie. :)

Re: Jest szansa na dalsze wzrosty?

marlowe / 2007-08-14 11:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich :) Dalej lecimy dzisiaj... No cóż. Ja już zbieram kapitał żeby go użyć za dwa lata. Może się mylę, ale na wypadek pomyłki trzymam stare akcje...

Re: Fala optymizmu przeleciała przez GPW

marlowe / 2007-08-13 22:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich :) Wróciłem :) Kto już dostał kartkę? Wysłałem do wszystkich co się zgłosili..

P.S. Było bardzo, bardzo, bardzo fajnie... Pogoda dopisała (R.K. prognoza sprawdziła się w 100%)

P.P.S. Widzę, że giełda dzisiaj coś odrobiła :)

Re: Ucieczka byków z GPW

marlowe / 2007-08-09 18:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wszystkie kartki poszly :) widze ze niezle sie posypało na gpw :) pozdrowienia z Italii dla wszystkich.

Najnowsze wpisy