Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rolnik wziął swoja żonę na wyprzedaż zwierząt hodowlanych. Pooglądali sobie trochę kur, świń, krów. Na sam koniec odwiedzili stoisko z bykami. Sprzedawca miał ze sobą z 10 byków. To rolnik z żona oglądają sobie te byczki. Oglądają pierwszego. Żona zauważyła ze byk miał na sobie tabliczke z napisem " Rozmnażał się 35 razy w tym roku".
PóĽniej przechodzą koło następnego na którym pisało 65 razy. Żona mówi do męża:
- Ty byś mógł wziąć z niego przykład.
Ale rolnik nic i idzie dalej. Przechodzą koło ostatniego. Na nim pisało "Rozmnażał się 365 razy" Żona zaskoczona mówi do męża
- Z niego to na pewno mógłbyś wziąć przykład.
Mąż nie wytrzymuje i mówi:
- Hej, panie sprzedawco, czy to była cały czas ta sama krowa?

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na lekcji Pani pyta dzieci:
- Jak spędziłyście rocznicę Rewolucji Pażdziernikowej?
Dzieci:
- U mnie na obiad były pierogi ruskie.
- U mnie był barszcz ukraiński.
Pytanie dochodzi do Jasia:
- Ty jak?
- Proszę Pani... wraz z moim tatą bawiliśmy się w radzieckich żołnierzy!
- Wspaniale Jasiu! Na czym ta zabawa polegała?
- Poszliśmy do sąsiadki , ojciec ją wydutkał, a ja jej zegarek ukradłem!

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Początkujący myśliwy tłumaczy swojemu sąsiadowi:
- Nie ma bardziej chytrych zwierząt od lisa. Wczoraj przez cały dzień tropiłem jednego lisa, a gdy w końcu go zastrzeliłem, okazało się, że to pies !
marlowe / 2007-08-25 00:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D:D:D

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pewien facet miał kaczkę, która potrafiła tańczyć. Schodzili się do niego wszyscy, którzy chcieli zobaczyć to widowisko, on ustawiał garnek, puszczał muzykę i kaczka zaczynała... tańczyć! Pewnego razu, po skończonym przedstawieniu podchodzi do niego kolega:
- Sluchaj stary, jak ty ją tego nauczyłeś?! Ja swoją kaczkę stawiam na garnku, puszczam muzykę, a ona nic!
- A świeczkę pod garnkiem zapalasz?

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Po kilku latach ciężkich bojów wierny rycerz powrócił do królewskiego zamku.
Klęknął przed majestatem, złożył u stóp króla zakrwawiony i wyszczerbiony miecz i powiedział:
- Wasza Wysokość, przez ostatnie pięć lat wyrzynałem w pień wsie, puszczałem z dymem miasta, gwałciłem kobiety, topiłem dzieci - wszystko, by pognębić twoich wrogów na zachodzie...
- Zaraz, zaraz... - przerwał niepewnie król. - Przecież ja nie mam żadnych wrogów na zachodzie.
- Teraz już masz.
marlowe / 2007-08-25 00:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D:D:D:DD:D:D

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Menel przychodzi do biura zatrudnienia:
- Czy ma Pani dla mnie jakąś pracę?
- Niech no zerknę... taaak... mam! Proponuje panu stanowisko kierownika zakładu produkcyjnego, 140 000 PLN rocznie, samochód służbowy, opieka zdrowotna, telefon komórkowy, laptop...
- Pani chyba żartuje ???!!!!
- Owszem, ale to pan zaczął...

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przyszedł do lekarza bardzo, bardzo gruby facet, rozebrał się do badania i mówi błagalnie do doktora:
- Panie doktorze! Mam taką wielką prośbę! Niech pan się schyli i zobaczy, czy ON tam jeszcze jest, dobrze?
- No dobrze - powiedział lekarz, schylił się, odgarnął fałdy tłuszczu na brzuchu i mówi:
- No jest, proszę pana, jest.
- Och! Panie doktorze, czy może pan go ucałować ode mnie??
marlowe / 2007-08-25 00:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Mama miała dwóch synów: optymistę i pesymistę. Chciała im wyrównać
trochę szans w życiu i postanowiła, że na gwiazdkę da im nieco odmienne
prezenty - optymiście cos dołującego, a pesymiście cos wystrzałowego.
Jak pomyślała tak zrobiła. Pesymiście kupiła kolejkę elektryczna z
rozjazdami, tunelami, semaforami... słowem odlot. Dla optymisty miała
cos gorszego; zapakowała do pudełka końskie gówno.
Przyszła gwiazdka, chłopcy dostali prezenty obejrzeli
je, i mama pyta pesymisty co też mu Mikołaj przyniósł. A ten jak nie
zacznie narzekać: że kolejkę elektryczna, ale na pewno nie działa, pewnie się
szybko zepsuje, ma zepsute tory itd. itp. No więc mama podeszła do
optymisty;
- Co tam synku dostałeś od Mikołaja.
- A konika mamo , ale gdzieś spier...lił !

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wraca żona z zakupów do domu. Wchodzi do pokoju i pyta męża:
- Kochanie, czy wiesz jak wygląda pomięte 100 zł?
Mąż na to, że nie wie. Żona wyjęła z portfela banknot 100 zł pomięła go i pokazała mężowi. Za chwilę pyta:
- Kochanie, a czy wiesz jak wygląda pomięte 200 zł?
Sytuacja się powtórzyła. Mąż powiedział, że nie wie. Żona wyjęła z portfela banknot 200 zł, pomięła go i pokazała mężowi.
Po chwili znowu pyta:
- Kochanie, a czy wiesz jak wygląda pomięte 45.000 zł?
Mąż znowu, że nie wie. Na to żona:
- To zejdź do garażu i zobacz.

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dwaj Rosjanie jadą pociągiem trans syberyjskim. Wyszli na korytarz zapalić.
Jeden mówi:
- Zdrastwuj, kuda jedjosz ?
Drugi mówi:
- Ja jedu iz Maskwy w Nowysybirsk
Pierwszy na to:
- Charaszo, a ja jedu iz Nowowosybirska w Maskwu
Palą dalej i po pewnej chwili jeden z nich mówi z zachwytem w glosie:
- Wot k...a tiechnika !

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na castingu modelek dyrektor mówi pokazując na kandydatki :
-Ty, ty i ty .
Jedna sie wyrywa:
-I ja!! I ja!!
Dyrektor:
No dobra i ty...wypier...ć stąd

Re: Nudna sesja z mocną końcówką

marlowe / 2007-08-25 00:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Franek pije któryś dzień z rzędu. Wraca nocą do domu, tymczasem żona, która przebrała się za śmierć, wychodzi nagle zza rogu:
-Uuu! Za twoje pijaństwo pójdziesz do piekła!
-O cholera! - dębieje Franek. -Ale się wystraszyłem. Myślałem, że to moja baba.

Najnowsze wpisy