Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-08-30 16:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pewnie. Jak szlachetny, albo prawdziwek :D
marlowe / 2007-08-30 16:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
cześć Warren. Co słyszałeś? Mów szybko.

Re: J. Kaczyński: Marcinkiewicz to kolejny wielki zawód

marlowe / 2007-08-30 03:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przynajmniej sam Kaczyński w końcu przyznaje, że jest nieudacznikiem. Ech... Tyle tych błędów: koalicja, Marcinkiewicz, Giertych, Lepper, Sikorski, rozmowy z PO, traktowanie pielęgniarek... Słowem - chodzący błąd z pana, panie premierze. Proponuję emeryturkę, pampersiki i mielone jedzonko. Jeszcze kaftanik i otrzymamy obraz, gdzie powinien się pan Kaczyński znajdować od kilku lat.
marlowe / 2007-08-29 23:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzięki :) Mnie nie było dwa tygodnie i tylko raz spojrzałem. :) Gollum jak przyjedzie to będzie miał tanio :)
marlowe / 2007-08-29 22:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:))))
marlowe / 2007-08-29 22:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ble... Ja tam na bezludną wyspę chciałby zabrać piersiowy kwartet i jeszcze trochę piersi do okładów, na wypadek bólu głowy. z parę większych piersi jako poduszki. Jak dobrze policzyć to wziąłbym ze dwadzieścia panienek. :D A rotuxa lubię po prostu :):)))
marlowe / 2007-08-29 22:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to widać?
marlowe / 2007-08-29 22:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie ma sprawy Tomok :)
Też pozdrawiam

Re: Inwestorzy uciekli spod gilotyny

marlowe / 2007-08-29 21:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Freshcom, nie ma za co :)
Rotux, jestem hetero :))))
marlowe / 2007-08-29 21:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no, lubię gościa jak cholera :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

marlowe / 2007-08-29 21:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Właśnie wypijam za Wasze zdrowie, mili Państwo. Nie każdy znosi krytykę z honorem. W istocie nie byłem tu zaproszony, jednak nie spodziewałem się, że zaproszenia obowiązują. Gdybym był całkiem obcy i tu zabłądził, aż się boję co by było :) W każdym razie, logowałem się na forum money i poniekąd poczułem się upoważniony do wędrowania po nim. Może sobie zróbcie osobny system logowania do portfela Biga i więcej tu miernoty błądzić nie będą...
Spoko. Już mnie tu nie zobaczycie. W zasadzie możecie mnie dalej nie lubić :)
Życzę zysków, bo o to w tym wszystkim naprawdę chodzi. No i zdrowia, oczywiście.

chlup
marlowe / 2007-08-29 21:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
?
marlowe / 2007-08-29 20:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cześć Rotux :) Czasami zastanawiam się jak wyglądasz, bo aż zbyt często się ze sobą zgadzamy :)

Re: Inwestorzy uciekli spod gilotyny

marlowe / 2007-08-29 20:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Powiem tyle :) Nie ma się co Bigiem przejmować. Jakbym tam wszedł i napisał jaki jest wielki i wspaniały, to by wszyscy przyklasnęli, a on by udawał skromnego. Ale odrobina krytyki, nawet nie byłem niemiły, czy opryskliwy, i reakcja była miażdżąca. Trzeba tam po prostu uważać co się pisze. Popieram Brydzię i niezwykle mi przykro, że takie reakcje (głównie kazelota) się tam pojawiają. Ale cóż... Może i lepiej że trzasnęli drzwiami i poszli do siebie?
Kończę już temat Biga. Nie wiem, co mnie naszło, że tam się wogóle odezwałem. Nie ma sensu.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

marlowe / 2007-08-29 01:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"


2007-08-28 20:45:54 | *.*.*.* | kazelot [ Tysiącznik na forum ]
Prawdę rzeczesz,takoż pisałeś.W ocenie rynku nie mylisz się od dłuższego czasu. skomentuj


Czekam na euro po 3,50. Jak się doczekam (nie wiadomo kiedy) to też mam napisać ,że Big się nie myli?

Najnowsze wpisy