Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-10-01 10:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
widzę że coś się z tym krakiem jednak kroi

Re: Fundamenty, czy psychologia?

marlowe / 2007-10-01 10:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A wiecie, że najlepsze wskaźniki (biorąc pod uwagę oba, C/Z i C/WK) ma w tej chwili Sanwil?
marlowe / 2007-09-30 01:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie do zabójstwa, tylko politycznego unicestwienia.
marlowe / 2007-09-29 23:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Rzucanie sloganami stawia Cię na równi z faszystami i komunistami. Ja też nie jestem zadowolony z faktu, że partie postsolidarnościowe mają socjalistyczne programy. Solidarność to był związek zawodowy, więc siłą rzeczy socjalistyczny (prospołeczny). Ale ja się nie zachowuję jak pies spuszczony z łańcucha i stać mnie na rzetelną rozmowę. Nie nazywam Ciebie gejem ani zomowcem ani masonem. Jakim prawem nazywasz mnie powsinogą?

Re: Nie wierzcie furiatom i Tuskowi

marlowe / 2007-09-29 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No widzę, że poziom komentarzy upada u niezalogowanych. Niedobrze mi się robi od tego pisowskiego jadu. Mam już dość zarzucania mi, jako wyborcy PO, że jestem gejem, zomowcem, Niemcem, Żydem, agentem SB i cholera wie jeszcze czym. Niech szlag trafi Kaczyńskiego za wydobywanie z Polaków najgorszych kompleksów i rozdzieranie ich ran, w celu skłócenia jednych z drugimi. Niech go w końcu szlag trafi!
marlowe / 2007-09-28 17:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
szczera i bezpośrednia prawda, bez żadnej poprawności politycznej.
marlowe / 2007-09-28 17:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak powiedział zbig, użył błędnego słowa, mógł powiedzieć znikną i wyszło by na to samo. Tylko nie miałbyś się do czego przyczepić. Posłuchaj tego wywiadu i pomyśl przez chwilę.
marlowe / 2007-09-28 17:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
człowieku, gość fakty stwierdza, a Ty z faktami polemizujesz, mówiąc że to nieprawda. Jak tu z Tobą rozmawiać?
marlowe / 2007-09-28 17:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
on stwierdza fakty. Nie wiem jak można w ten sposób poniżać.
marlowe / 2007-09-28 17:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chłopie, logiki się naucz.
marlowe / 2007-09-28 16:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie wiem, czy to nie sami indywidualni tak się kiwają. Fundy mogą poczekać. OFE trochę zmniejszą zaangażowanie, akcyjne jeszcze chwilkę poczekają, a indywidualni z przerażeniem przekazują jedni drugim akcje po coraz niższych cenach. W ogóle to nie jestem zwolennikiem zwalania wszystkiego na fundy i zagranicę. Bo tak naprawdę to indywidualni bardziej ulegają emocjom. Fundom wystarczy się wstrzymać na chwilę i indywidualnym puszczają nerwy.

Re: Najpierw window dressing, a później kroplówka

marlowe / 2007-09-28 16:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na koniec mi zaświeciło słoneczko nad Rafako :)
marlowe / 2007-09-28 16:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a jakże. Przez całą hossę odkąd tu jestem na forum, Kenobi podawał złe informacje o zabarwieniu wręcz tragicznym. Teraz, kiedy wszystko leci podaje dobre informacje. Twierdzisz, że kpię? Przejrzyj jego wpisy.

Re: Najpierw window dressing, a później kroplówka

marlowe / 2007-09-28 16:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Spójrzmy prawdzie w oczy. Mamy bessę. Trochę to jeszcze potrwa. Dopóki kenobi nie zacznie podawać złych informacji nie ma sensu nic kupować :D

Re: Nie nazywajmy szamba perfumerią

marlowe / 2007-09-25 09:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich. Niech ktoś mi powie jak Skyeurope przejdzie na trend wzrostowy.

Najnowsze wpisy