Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-10-04 10:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
spokojnie, spokojnie :) Myślcie długoterminowo :)
marlowe / 2007-10-04 09:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ludzkie losy... lansowanie to wina/zasługa wyłącznie mediów. A Grass? Nie wiem co nim kierowało. Ja nie uważam konformizmu za coś negatywnego. Bo niby miał dać się zniszczyć zaraz po wojnie? Miał sam siebie ukatrupić jako pisarza? Nie byłoby to rozsądne. Nie oceniam go, bo nie chcę tego robić pochopnie. Może jakbym go poznał :) Ale to chyba nie realne :)

Re: Czas na test

marlowe / 2007-10-04 09:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Podchodziłem do tego tekstu z rezerwą Samuraju. Ale jest niezwykle ciekawy.
marlowe / 2007-10-03 08:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiesz jak to jest. O netii ciągle trąbili, że nie stać jej na to i że wyłoży gigantyczną kasę, kredyty... Te rzeczy. A o Krezusie czy Midasie, mówią, że wygrał przetarg i należy do Karkosika. I to jest wszystko co mówią.
marlowe / 2007-10-03 08:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w końcu to ta sama rodzina języków.
marlowe / 2007-10-03 08:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cholera w życiu nie uczyłem się niemieckiego a skumałem co gawarit'
Jaja jak arbuzy. Podobnie do angielskiego w sumie. Lekko ale podobnie.
marlowe / 2007-10-03 07:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jest tam opcja napisania do autora tekstu, dziennikarza zajmującego się tą sprawą. Choć może wystarczy Ci sam artykuł. Chyba najświeższa rzecz w temacie, jaką można znaleźć na bezpłatnych stronach umieszczonych w wyszukiwarce googla. Pozdro
marlowe / 2007-10-03 07:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601086&sid=a3YF4PSoV7W4
marlowe / 2007-10-02 17:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ech, przepraszam Cinka, to było do caabiego :)

Re: Tonący brzytwy się chwyta

marlowe / 2007-10-02 17:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cinek, problem z netią (jak i ze skyeurope, którego w końcu sprzedałem i jeszcze długo będę odczuwał tą pomyłkę, jaką był zakup i nie cięcie strat) jest taki, że przynosi straty. Ja mam w nosie takie spółki.

Re: Tonący brzytwy się chwyta

marlowe / 2007-10-02 11:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Hawe rośnie bo miało dramatycznie niski wskaźnik C/WK? Coś 0,28?
Bo jeśli tak, to spekuła powinna się z Hawe przenieść na Sanwil. Niewiele jest obecnie spółek które mają wycenę rynkową mniejszą od wartości księgowej. Jeszcze mniej takich co oprócz korzystnego C/WK, mają zyski. W każdym razie za złotówkę zysku na akcjach Sanwilu nie trzeba płacić wiele, bo jedynie 5,40zł (Cena/zysk 5,40).
I nieważne, że pp będą w styczniu, czy kiedy, bo daleko jeszcze do tego, a przynajmniej sanwil nie jest bankrutem nie? :D
marlowe / 2007-10-02 10:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bo warto ;)

Re: Tonący brzytwy się chwyta

marlowe / 2007-10-02 10:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czy getin wszedł na trend wzrostowy? Bawił się ktoś metastockiem ostatnio?
marlowe / 2007-10-01 11:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ktoś to zauważył i wszedł ujawnionym zleceniem. Ale tamten zdążył wziąć grubo ponad 100000papiera...

Re: Fundamenty, czy psychologia?

marlowe / 2007-10-01 11:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Właśnie ktoś łyka sanwil ukrytym zleceniem kupna. Ledwie się pojawi coś na sprzedaży a już zostaje połknięte.

Najnowsze wpisy