Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Pozorna siła GPW

marlowe / 2007-10-10 15:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
łoooo... Ale obroty na Amreście.
marlowe / 2007-10-10 09:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
może Rafako? :D
marlowe / 2007-10-10 09:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
śmisznie jak na byka, nie? :)
marlowe / 2007-10-10 09:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No bo raz kupują raz sprzedają. Ostatnio jeden wyszedł chyba ze 30000zł w plecy na tych transakcjach :D Ponar to świetna spółka, ale Ci goście z RN są jacyś śmiszni. Na jakiej innej spółce Rada Nadzorcza robi taki obrót akcjami? :D:D

Re: Pozorna siła GPW

marlowe / 2007-10-10 09:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No i ciekawe jak wyniki sprzedaży Amrestu, będą się miały do zysku netto... I czy znacząco wpłyną na wskaźniki. Hm?

Re: Pozorna siła GPW

marlowe / 2007-10-10 09:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ta zabawa akcjami gości z Rady Nadzorczej Ponaru może się dla nich źle skończyć :D
marlowe / 2007-10-10 07:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zgodzę się.
marlowe / 2007-10-09 18:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja się piszę oczywiście :) Miło będzie dla odmiany dostać widokówkę :) Posłałem Ci adres :)

Re: Promocja na GPW

marlowe / 2007-10-09 10:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
WIW, działa mi internet w Ubuntu :D Udało się! A wystarczyło odłączyć kabel USB a kabel sieciowy zostawić włączony. Wychodzi na to, że dwa kable na raz być nie mogą :D Pozdrawiam
marlowe / 2007-10-09 10:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
karta sieciowa może nie być zarejestrowana, bo przy windowsie łączyłem się przez USB. To jest jakaś opcja. Tyle, że nie mogę się zalogować w UPC (hasło z umowy nie działa, a nowe, przyznane telefonicznie tydzień temu też nie działa)
marlowe / 2007-10-09 10:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tak ustawiłem oczywiście. Tyle, że nic to nie dało. Dalej mi net leży na Ubuntu. Nie wiem, może nie pobiera IP i DNS? Ale czemu?
marlowe / 2007-10-09 09:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hawe na ławe :D

Re: Promocja na GPW

marlowe / 2007-10-09 09:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przepraszam za off-topic. Ktoś wie jak skonfigurować internet Chello (modem Arris Touchstone device) w systemie Ubuntu Feisty Fawn? Połączone kablem USB i sieciowym...

Re: Przełomu raczej nie będzie

marlowe / 2007-10-05 15:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pietroo, z sanwilem nie chodzi o cierpliwość, a o cięcie strat. Mam dość kiszenia się na ujemnych poziomach. Uwolniłem gotówkę z najgorszej fundamentalnie spółki jaką miałem. Resztę trzymam, bo ich czas nadejdzie. A gotówką zamierzam obracać i zgodnie ze wszelkimi zasadami nie pozwalam na stratę przekraczającą 4%. To wywaliłem Sanwila i czekam na okazję. Rozglądam się. Wolę tak niż codziennie na zamknięciu stwierdzać, że dalej jestem do tyłu. Dziękuję.

Re: Przełomu raczej nie będzie

marlowe / 2007-10-05 13:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
sprzedałem sanwil. Możecie teraz brać bo pewnie będzie rósł :D:D

Najnowsze wpisy