Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-06-29 13:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Slaw zażyczył sobie jakiś czas temu, żeby mu redakcja zdjęła...

Re: GPW jest crazy

marlowe / 2007-06-29 13:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zwróćcie uwagę na wolumen na Rafako. Właśnie zauważyłem. Jak od kilku tygodni było może ze 700 tys na sesję obrotu, to teraz jest ponad 3 i pół miliona... Hm... Co na to analiza techniczna?
marlowe / 2007-06-29 12:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja mam. Niedaleko już do stop lossa... Uważam, że spółka jest świetna i nieźle rokuje na przyszłość. Ale nic nie poradzę niestety na to, że najwyraźniej rynek uważa inaczej...

Re: GPW jest crazy

marlowe / 2007-06-29 12:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich
marlowe / 2007-06-27 22:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pozdro Orle :)
marlowe / 2007-06-27 16:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
słuszna uwaga.

JESZCZE RAZ DO REDAKCJI
Coś Wam nie wyszło z tą modernizacją. Teraz, żeby wejść do portfela trzeba "walić" okrężną drogą, albo zrobić wpis o niczym i kliknąć przy własnym nicku. Wcześniej był taki przycisk po lewej stronie "przejdź do swojego portfela" i wtedy było świetnie.
Pozdrawiam
marlowe / 2007-06-27 16:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pablo, żebyś się nie zakiwał. Dla lekkiego przodu to można cokolwiek kupić. A szkoda nerwów na mielenie kapitałem. Najlepiej na tym biuro maklerskie wychodzi z reguły a nie mielący...
No chyba, że lubisz tą adrenalinę..
marlowe / 2007-06-27 16:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no nick po pieronie :D
Logowanie trwa pewnie z pięć minut :D:D
pozdro
marlowe / 2007-06-27 16:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chyba jednak tak...
marlowe / 2007-06-27 16:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to git :)
marlowe / 2007-06-27 16:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
??? TKO to Teoretyczny Kurs Odniesienia. Co to ma wspólnego z manipulacją? Tak się złożyły zlecenia w danym momencie, że system giełdowy pokazał TKO 0,01zł.

Nie jestem zwolennikiem za daleko posuniętych teorii spiskowych...
marlowe / 2007-06-27 16:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To się TKO nazywa :)
marlowe / 2007-06-27 16:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
miszczu szachowy nie jełop. Tak to już jest, jak idioci próbują przez nicki komuś udowodnić, że idiotami nie są...
marlowe / 2007-06-27 16:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Regulamin forum

Re: WIG20 kończył sesję, tuż pod szczytem hossy

marlowe / 2007-06-26 20:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam późną dziś dla mnie porą. Zaraz się pięknie położę, przykryję i, może mniej pięknie, zachrapię...
Zanim jednak to uczynię chciałbym Was zaprosić do lektury mojego najnowszego wpisu na
marlowe.bblog.pl
Miałem krótką przerwę w pisaninie - nie zmarnowaną, bo poświęconą rozmyślaniom - i teraz trochę z tych myśli wylałem na klawiaturę. Pozdrowienia dla wszystkich - i rekinów i płotek finansjery :)

Dobrej nocy i zieloności jutro :)

Najnowsze wpisy