Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 12:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzisiaj jeszcze trochę odbijemy raczej. Spokój to podstawa, a przecież dopiero w pół do pierwszej. Nie wiadomo jak się USA otworzy. Może na minusie, ale niekoniecznie.
Spokój to podstawa :)
marlowe / 2007-07-02 11:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Przeczytałem. Dziękuję. Fajny adres :)

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 11:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A2, posłałem Ci wiadomość prywatną...
marlowe / 2007-07-02 11:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nieładnie tak mówić o redakcji forum, z którego korzystasz :)
Tak samo jak clever trochę przegiął. Chłopaki modernizują giełdę, więc będą musieli czasami zawiesić pewne sprawy, żeby informatycy mogli poszaleć :D
marlowe / 2007-07-02 11:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
surwysyny? Dobre :D
marlowe / 2007-07-02 10:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Choć chyba lepszy Fasing...

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 10:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czyli Ponar dzisiaj dobry na DT? :D
marlowe / 2007-07-02 10:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tak myślałem :)

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 10:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie martwcie się :) Dzisiaj skończymy na plusie :)

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 09:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich.

Pierwsze i najważniejsze pytanie do A2. Co robisz z Ponarem? Dokupujesz jak się skorekci, czy już sprzedałaś?

Druga rzecz do marboru, bo wczoraj chyba za późno napisałem :)


2007-07-02 00:34:51 | *.*.*.* | marlowe [ Portfel ] [ Tysiącznik na forum ]
marboru [1]
do marboru:

Ta strona holder mnie nie przekonuje. Nie ufam jej, nie wiem co to jest i czyje.
Widziałem wcześniej te ich wykresy i jakoś im nie ufam. Tak ogólnie mówię.

Druga sprawa. Z karen notebooks bym nie przesadzał. Miałem kiedyś i może kiedyś odkupię.
Ale... Nie tylko karen jest na rynku, bo zauważam dziesiątki reklam firm sprzedających
notebooki.
Można zobaczyć wykres
http://mojeinwestycje.interia.pl/wykres?wlid=231&porow=&rdz=0&wsk=1&okresy=5000&rn=1&typ=
2&skala=0&srednia=1

Nie jestem pewien obecnej ceny karen. Jak coś kosztowało prawie rok temu kilkadziesiąt
GROSZY, to gdzieś musi mieć granicę wzrostu. Zwłaszcza, że jeszcze chyba nie pokazali
zysku.

I trzecia sprawa. Odnośnie millenium napiszę później, ale pamiętam co pisałeś na moim
blogu.

Pozdrawiam serdecznie :)

marboru

marlowe / 2007-07-02 00:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
do marboru:

Ta strona holder mnie nie przekonuje. Nie ufam jej, nie wiem co to jest i czyje. Widziałem wcześniej te ich wykresy i jakoś im nie ufam. Tak ogólnie mówię.

Druga sprawa. Z karen notebooks bym nie przesadzał. Miałem kiedyś i może kiedyś odkupię. Ale... Nie tylko karen jest na rynku, bo zauważam dziesiątki reklam firm sprzedających notebooki.
Można zobaczyć wykres http://mojeinwestycje.interia.pl/wykres?wlid=231&porow=&rdz=0&wsk=1&okresy=5000&rn=1&typ=2&skala=0&srednia=1

Nie jestem pewien obecnej ceny karen. Jak coś kosztowało prawie rok temu kilkadziesiąt GROSZY, to gdzieś musi mieć granicę wzrostu. Zwłaszcza, że jeszcze chyba nie pokazali zysku.

I trzecia sprawa. Odnośnie millenium napiszę później, ale pamiętam co pisałeś na moim blogu.

Pozdrawiam serdecznie :)
marlowe / 2007-07-01 15:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dramat.
marlowe / 2007-06-29 23:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie...
marlowe / 2007-06-29 23:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
już nie. Rzuciłem studia w diabły. Długa historia. :D

Ale przerzucam się z prawa na ekonomię :D
marlowe / 2007-06-29 23:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ogólnie jest taka zasada, że na tym forum się podaje autentyczne dane. Kiedyś była jeszcze piękna zasada, żeby nie podawać wielkości kwotowych. Ale już ją niewielu przestrzega.

Najnowsze wpisy