Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-07-02 13:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No właśnie w BPH też mam całkiem za free. Wszystko mam za free a prowizje porównywalne z BZ WBK. Niech Bóg błogosławi konto sezam max. Wszystkie bankomaty, maklerzy za free, przelewy za free, wyciąganie kasy za free. Za jedyne 13 zł miesięcznie. Alleluja! :D:D:D:D
marlowe / 2007-07-02 13:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hehehe, komuś coś sprawdzić?
marlowe / 2007-07-02 13:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na netię jest nawet "sporszy" czyli bardziej spory :D

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 13:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiecie co? Otworzyłem sobie rachunek w DM BPH, bo okazało się, że mam go za darmo przy koncie sezam max.

I dodatkowo okazało się, że mają identyczną aplikację jak w BZ WBK. Mało tego, bepehowska jest lepsza, bo ma duzo więcej przydatnych opcji.

I na dodatek wreszcie wiem jak to jest mięć dostępnych pięć najlepszych ofert kupna i sprzedaży...
I powiem Wam, że mi się to podoba. Widzę, że jednak popyt na STX i BBD jest, tylko kilka groszy niżej. Spory popyt.

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 13:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No i co? Już blisko do moich stop lossów. Sprzedawać czy nie sprzedawać. Dyskutować ze stop lossem, czy nie?
marlowe / 2007-07-02 13:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dobrą zasadą jest nie uśrednianie w dół, tylko cięcie strat. Wielu się na uśrednianiu wyłożyło.
marlowe / 2007-07-02 13:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie do końca. Przykładów setki na sytuacje odwrotne.
marlowe / 2007-07-02 13:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No właśnie. Jak powiedziałeś: zygor

:D

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 12:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
warren, czy ci, co przeżyli poprzednią bessę, widzą analogie? Bo my poprzedniej nie przeżyliśmy i może się tylko wydaje, że widzimy analogie...
Mimo, że to tylko lekka korekcinka, wydaje się, że może to być początek końca.
Nie było by miło, gdyby ludzie, co mają teraz LC corp się tak na nim przejechali, że zniknęliby z tego forum i z rynku, prawda?
Ogólnie rzecz biorąc życzę wszystkim cierpliwości, siły i mądrych decyzji. Życzę również szerszego spojrzenia na rynek, nie sugerowania się jednodniowymi ruchami, bo nijak się one mają do kondycji całego rynku długoterminowo.
Rosnąć w niebiosa nie może. Ale spaść może tylko o 100%, a i to się dzieje rzadko.
marlowe / 2007-07-02 12:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Hm... A skąd wiesz, że getin się odbije? Powodzenia z LC corp.
marlowe / 2007-07-02 12:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
?
O co Ci chodzi? Giełda anulowała kupę zleceń. Nie wiadomo komu się udało ponownie zlecenie ustawić, ale wychodzi na to, że sprzedającym.
Jak na razie to nie jest nawet średnia korekta, tylko standardowa, lekka. Było takich wiele i kilka dni po nich się o nich zapominało.
Mamy trend boczno-rosnący od kilku miesięcy, kapitał się mieli między tymi samymi członkami rynku. Sporo ludzi wyjechało na saksy i wróci z pieniędzmi we wrześniu. Patrz na rynek szerzej to będziesz bardziej spokojny :)
marlowe / 2007-07-02 12:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czyli 2,30zł + 14zł = 16,30. I to jest cena za dwie akcje. Czyli od sztuki 8,15zł. No to faktycznie może być zwała na starych akcjach, jak pepeowcy zaczną realizować "zyski"
marlowe / 2007-07-02 12:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
O, teraz wiem wszystko. Dziękuję.
marlowe / 2007-07-02 12:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
1 papier za dwa pp? I trzeba mieć 2pp po 2,3zł i jeszcze 7zł, żeby dostać papier?
No to wychodzi razem 2 x 2,30zł + 7zł = 11,60. A akcje są koło 10zł. Czyli jeszcze pp powinno spaść.

Re: Co z tą korektą?

marlowe / 2007-07-02 12:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kto mi może opowiedzieć jak wygląda cała emisja orła?
Głównie interesuje mnie ile akcji za ile pp, kiedy przestają być notowane pp i to chyba wszystko...

Najnowsze wpisy