Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-07-04 23:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zrobiłem jeszcze jedno grube wejście w portfelu...
Strzał może się okazać chybiony, ale co tam. Pospekuluję sobie trochę :D

Re: Na GPW rekordy przy miernych obrotach

marlowe / 2007-07-04 23:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobry wieczór
marlowe / 2007-07-04 23:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
=D Różni ludzie - różne potrzeby :)

Re: Spodziewane wzrosty, ale nie obrotów

marlowe / 2007-07-04 10:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry :)

A2, to chyba czas na dokupienie ponaru
marlowe / 2007-07-03 23:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w istocie...
marlowe / 2007-07-03 23:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No co Ty. Od dwóch lat mieszkam w NH i jest tu spokój, najczystsze powietrze, najlepsze połączenia z centrum i jak się okazuje najmniej chamstwa. Może to przez osiedle na którym mieszkam - same miłe starsze panie. Ale nie narzekam.
marlowe / 2007-07-03 23:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zniknął zapał po kilku rozmowach z czterdziestoletnimi bezrobotnymi prawnikami. Nie mam wujka adwokata, więc z aplikacją może być ciężko. Poza tym nie chcę zaczynać kariery od trzydziestki - wolę ząłożyć firmę w ciągu najbliższego roku czy dwóch. Poza tym praca, giełda i ciągła edukacja, ale uczę się tego czego potrzebuje. Cóż nie na wszystko dostanę papier, ale sam wybieram co mi się w życiu przyda. To tak w skrócie. A czemu Kraków?
marlowe / 2007-07-03 23:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wiesz, bo zwolnił mi się pokój w mieszkaniu. A jak uderzasz na studia jakieś ekonomiczne to mo gdzie, może postudiujemy razem, skoro rzuciłem prawo. Nie krępuj się. Piliśmy razem to i studiować możemy, prawda? Jak coś to wal na gg. Ciągle jeszcze jestem.
marlowe / 2007-07-03 23:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No nie zasnę dopóki nie zapytam. Jak to?

Re: Selektywne wzrosty na GPW

marlowe / 2007-07-03 23:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jeszcze tylko podziękowanie dla Needla za odpowiedź. Jesteś niesamowity pod względem sumienności.

Teraz już dobranoc wszystkim (pa lojka pa bebe)

Re: Selektywne wzrosty na GPW

marlowe / 2007-07-03 23:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobranoc ludziki. Było miło jak zwykle :)
marlowe / 2007-07-03 22:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:D:D:D
marlowe / 2007-07-03 22:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jejku, dziękuję :D
marlowe / 2007-07-03 22:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
doszedł skyeurope, wyszedł STX, PBG i część BBD...
marlowe / 2007-07-03 22:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Żebyście szukać nie musieli: http://tinyurl.com/2ktxvo

Najnowsze wpisy