Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Hossa powraca

marlowe / 2007-07-13 09:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Samuraju zaczyna się robić gąszcz. Odpisałem Ci tam w dole :)
marlowe / 2007-07-13 09:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale ładnie mi się napisało :D:D
marlowe / 2007-07-13 09:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No tak. Mówisz o braku zabezpieczeń socjalnych. Chyba - bo z kontekstu to nie wynika.
"To jest przepis na szybki, trwały wzrost gospodarczy..." - nie wiem do którego punktu wypowiedzi Eichengreena się odwołujesz. Zakładam, że nie do pierwszego, bo szybki wzrost jest średnim przepisem na szybki wzrost :) Prędzej do drugiego i czwartego, bo brak dobrze rozwiniętych rynków finansowych to chyba nie taki plus. Problem w tym, że w Chinach tak naprawdę działa połączenie tych czterech punktów, a to i tak głównie ze względu na mentalność ludzi. Moim zdaniem to dowodzi jednej prawdy: jak naród ma chęć i motywację do rozwoju, to nie ma takiego systemu, w którym to się nie powiedzie - udawało się przy monarchiach, przy kapitalizmie i demokracji, a w Chinach przy komunizmie. Ecce homo.
marlowe / 2007-07-13 09:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mówisz o braku dywidend? Może jeszcze małe cięcia w pensjach prezesów i byłoby więcej gotówki na rozwój :)
marlowe / 2007-07-13 09:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ciekawe

Re: Hossa powraca

marlowe / 2007-07-13 08:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Amrest - cena docelowa ok 190zł. Ciekawa rekomendacja :)
marlowe / 2007-07-13 08:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja na przykład zamierzam

Re: Hossa powraca

marlowe / 2007-07-13 08:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Bry... W związku z tym, co się wczoraj pięknego wydarzyło w stanach, podtrzymuję swoją prognozę sprzed kilku dni - 4000pkt na W20 w tym miesiącu, a reszta indeksów średnio na jeża. :)

Re: Czas na odreagowanie

marlowe / 2007-07-12 10:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ciekawe jakie info wypuści Jupiter. Ktoś go bierze w ciemno ładnymi paczkami. Ruch jak w Rzymie....

Re: Czas na odreagowanie

marlowe / 2007-07-12 09:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzisiaj będzie wzrostowe szaleństwo na jupiterze

Re: Czas na odreagowanie

marlowe / 2007-07-12 09:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich. Ładnie się stalexport zamierza otworzyć ;P

Re: Niedźwiedzie doczekały się globalnej korekty

marlowe / 2007-07-11 10:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Skąd jest miliard obrotów na WIGu? O tej porze? Co się dzieje?

Re: Niedźwiedzie doczekały się globalnej korekty

marlowe / 2007-07-11 09:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A ja myślę, że będzie 4000 na WIG20 w tym miesiącu :) Co wy na to? A reszta indeksów średnio na jeża :)
marlowe / 2007-07-11 09:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
taaaa.... Znam trochę taki sprzęt. Średnio działa. To trochę jak z zoomowaniem w filmach.
Powiększ, wyostrz, a prawda jest taka, że nie ma takiej możliwości, żeby robić ze zdjęciami to, co na filmach. Z mikrofonami kierunkowymi jest podobnie, czyli głównie: wiele hałasu o nic. Fakt, że nie zbierają zakłóceń jak zwykłe mikrofony, ale to nie znaczy, że docelowy dźwięk zbierają lepiej :)
Chłopcy z CBA dostali takie zabawki a i tak spartaczyli. To jak dostać komputerowo naprowadzaną foremkę i spieprzyć babkę z piasku :D
marlowe / 2007-07-11 08:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
puknij się w głowę :D:D

Najnowsze wpisy