Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

marlowe / 2007-05-06 00:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
gollum widziałeś Wlatcóf móch?
marlowe / 2007-05-06 00:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Hej, hej, Mars napada dookoła ludzi gromada
Hej hej mars atakuje, żadnej litości nie czuje!!
marlowe / 2007-05-05 11:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
15 metrów na przykład
marlowe / 2007-05-05 10:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ależ ja to pisałem wogóle bez jakichkolwiek uczuć, prócz zaskoczenia, że Kenobi odpisał Igle.
marlowe / 2007-05-05 02:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
errata: Jednak odpisałeś needle'owi.
marlowe / 2007-05-05 02:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na Ciebie zawsze można o tej porze liczyć Bebe :) Witaj :)

I zarazem żegnaj, bo idę już spać. Jednak nie mam siły :)

Do jutra.

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

marlowe / 2007-05-05 02:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kenobi, do stu k****! Jednak odpisałeś. Mieszane mam uczucia co do Ciebie. Istotnie ważne jest, by nowym inwestorom przypominać, że mogą stracić. Ale do pioruna, jakbym Cię słuchał, to dotąd bym nic nie zarobił. Kiedyś będziesz miał rację - tylko jak to jest, że tylko spadki wieszczysz? Nigdy wzrostów? I wreszcie, przecież masz rzetelne i kompetentne informacje, więc dlaczego traktujesz je wybiórczo? Wklejaj też pozytywne dane, a zaręczam, że wszyscy na tym lepiej wyjdziemy.

Pozdro.

P.S. Jakoś mam nieodparte wrażenie, że i tak wyjdzie jak grochem w ścianę....

Re: Byki zdominowały GPW pod nieobecność dużych graczy

marlowe / 2007-05-05 01:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ktoś tu jest jeszcze? Zastanawiam się, czy kupno tych nieruchomości wreszcie przez BBD sprawi, że kurs trochę ruszy, czy przejdzie bez echa.. Bo w sumie to taka informacja dla informacji...

Re: Kluczowe dane z rynku pracy

marlowe / 2007-05-04 09:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich. Zaprawdę obroty dziś nie są małe. Już mamy 100milionów na W20...
marlowe / 2007-05-03 22:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tak dupeczka jak Ty i na diecie? No no... Kupuj walory zbijaj kalorie. Do jutra bracie :)
marlowe / 2007-05-03 22:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No cóż... Mam jeszcze krótkie na opcjach :) Może i czerwone być jak dla mnie. Do jutra :P
marlowe / 2007-05-03 22:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wzajemnie :)
marlowe / 2007-05-03 21:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Albo panie i panowie... ;P

Re: Na rynku akcji niewielkie wzrosty

marlowe / 2007-05-03 21:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobrej nocy panowie i panie. Zielonego jutro.
marlowe / 2007-05-03 21:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zawsze do usług :)

Najnowsze wpisy