Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Jak wykorzystać słabość rynku

marlowe / 2007-04-30 21:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
małe pytane. Czy nawrócony lucyper to człowiek zwany w niektórych kręgach toporem?
Jak nie to luz, ale może jesteś moim znajomym...Też miał takie szatańskie odjazdy...
marlowe / 2007-04-30 17:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
więcej niż piętnaście. Kiedyś zajrzałem jednej w legitymację, a potem dla pewności sprawdziłem w kodeksie ;P

Nigdy nic nie wiadomo :)
marlowe / 2007-04-30 17:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nara
marlowe / 2007-04-30 17:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no nie wiadomo od kogo kupiła to dwójka...
marlowe / 2007-04-30 17:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a przy okazji jeszcze pakiety 02 szły dzisiaj.
http://www.parkiet.com/notowania/pakiety.jsp
marlowe / 2007-04-30 17:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
za prawie 16 000 000zł w pakietówce...

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 17:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Warren widziałeś? 2NFI kupił akcje midasa...
marlowe / 2007-04-30 17:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A Kyosaki pisał, że kiedyś do kredytów w bankach dorzucali roboty kuchenne ;D
A teraz w Deutche banku do kredytu też coś fajnego dają ;D

Tylko czy to dobrze czy źle? Czy reklamują się bo mniej pieniędzy wpływa? Czy też reklamują się bo jeszcze kupa pieniędzy wpłynąć może i chcą ich dla siebie?

To ja się piwa napiję i podumam..

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 17:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Uwaga. Dostałem maila od mbanku :) Wkleję go bo przecież nie mogę dać linka ;P

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Poleć znajomym zarabianie bez prowizji w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych oraz inwestowanie w
jednostki SEB TFI.

Na zwycięzców czekają smycze, kultowe kubki, kubki termiczne, głośniki do komputera i odtwarzacze
mp3 oraz telefony Nokia wraz z zestawami do nawigacji samochodowej.
Zobacz zasady konkursu: www.mbank.com.pl/kreacja/5373,,23020.html

Sponsorem nagród jest SEB TFI.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku.
marlowe / 2007-04-30 17:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no praktycznie sama piana.... ;P
marlowe / 2007-04-30 17:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mhm :) Blisko mam ;)
marlowe / 2007-04-30 17:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hehehe :) Wyobrażam sobie jak warren biega tam i z powrotem i próbuje łapać :):)
A browary latają między Śląskiem a Małopolską :D
Jak za mocno rzucisz Risky to Slaw może złapie :):)
marlowe / 2007-04-30 17:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a wyniki bardzo dobre...
marlowe / 2007-04-30 17:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
też mam :) I też Ci powinienem podziękować za dogrywkę :)
Buy 378.

Doleciały te tyskie? Czy za mocno rzuciłem i są we Wrocławiu? ;P
marlowe / 2007-04-30 16:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Do tej pory mi wstyd :) Ostatniego grilla u znajomych (w sobotę) przespałem prawie całego, oprócz ginału, kiedy to zjadłem i znowu zasnąłem. A teraz zgadnij warren dlaczego?

Miałem wcześniej nockę w pracy. ;P;P

Lecę po te szlugi i jakiegoś żywczyka...

Najnowsze wpisy