Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-03-03 16:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ślicznie dziękuję. I życzę smacznego :)
marlowe / 2007-03-03 16:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a czym jechałeś? To był lexus jak nic! ;P

Poza tym pracując w administracji w dobie obecnego rządu lexusa być nie kupił, nawet jakby Cię było stać :)))

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-03 16:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
slaw, masz może dzisiejszy parkiet? Nie wiesz przypadkiem co tam pisali o karen notebooks?
marlowe / 2007-03-03 16:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ogólnie staram się uczyć na cudzych błędach. Trudne to, ale zawsze popłacało....
marlowe / 2007-03-03 16:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
fakt. Ja się nie przejmuję slaw. Wziąłem przykład z Ciebie i wszysktih znajomych poinformowałem, że jak chcę mi zrobić prezent, to tylko obligacje. Sam najchętniej kupiłbym obligacje węgierskie, bo chyba są wyżej oprocentowane (jeszcze nie sprawdzałem), a jak mi przyjdzie pożyczka, to kapitał w akcjach to będzie tylko 13%. Reszta w obligacjach i bezpiecznych funduszach. I tylko z nastawieniem na dwa-trzy lata.

Jeśli po spłacie pożyczki (zaciągniętej w pracy - 2% w skali roku) będę miał chocby 4% zysku to będę do przodu, prawda? Dobrze kombinuję?

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-03 16:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a co by było, gdyby zachodni inwestorzy zaczęli przenosić kapitał do Polski(albo ogólnie nowych krajów UE)? Wiecie, USA może i są na progu recesji, ale nasza gospodarka jeszcze się nie zzipiała. Przecież tak naprawdę nie ma znaczenia fakt, że ceny są dużo za wysokie. Coca cole jakbyście kupowali 20 lat temu to jużbyście dawno sprzedali przekonani o nieuniknionej korekcie na papierze. A jednak rośnie. I rosło będzie.

Jest tylko jeden szkopuł. Zakładając, że giełda to swego rodzaju piramida, możemy odczuć fakt, że pokolenia wyżu demograficznego na giełdzie już są. Więc coraz mniej ludzi będzie kupować od tych co już mają. Tak naprawdę ratuje nas intenet, bo gdy było dużo ludzi wchodzących na giełdę nie było internetu i tylko nieliczni się odważali, potem był wzrost, bessa, teraz znowu jest hossa. A mimo coraz mniejszego napływu świeżych głów, z tej mniejszej ilości, wchodzi więcej ludzi, bo jest łatwy dostęp do informacji o giełdzie i tak dalej, i tak dalej.

To tytułem rzucenia trochę innego spojrzenia na sprawę.
Acha, pomyślcie o biednych emigrantach. Gdzie oni teraz będą inwestować pieniądze, jak przyjdzie recesja? Hm...
marlowe / 2007-03-03 16:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
na stronce nic nie ma. A co w gazecie napisali?
marlowe / 2007-03-03 16:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a co konkretniej? Bo nie kupiłem dzisiaj....Właśnie sprawdzam na stronie internetowej

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-03 15:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
joł ludzie. Ktoś może mi podać jakiś rozsądny powód, dla którego spółka może zwlekać z informacją? Konkretnie chodzi mi o wynik WZA karen notebooks w sprawie przeniesienia się na GPW...
marlowe / 2007-03-02 20:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Też bym się chętnie uśmiał...

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-02 20:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzieki gabrik. To był Jóźwik. Czytałem kiedyś. Najpierw zrobiłem 130% w tydzień a potem dostałem na opcjach grubo w dupę :))) Trochę mnie to odrzuciło, wiesz. Ale pliczek się przyda bo gdzieś płytę zagubiłem.

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-02 20:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ładnie stany lecą. Na łeb na szyję.
marlowe / 2007-03-02 20:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zresztą to nie ma znaczenia. Jestem zainteresowany, gabriku. skrzynka21@poczta.fm
marlowe / 2007-03-02 20:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
broszura napisana przez Jóźwika?

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-02 19:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Slaw, czyli idzie bessa? Przypomina Ci klimat dwie poprzednie? Różni się czymś od maja ten klimat? A wtedy jeszcze nie było bessy.

Najnowsze wpisy