Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Głębszy oddech dla graczy?

marlowe / 2007-03-01 14:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to będzie dłuższa korekcina jednak. Witam wszystkich :)

Re: Indeks WIG20 ponownie na minusie

marlowe / 2007-03-01 02:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I znowu -0,90%

Nie, no to jest przecież bez sensu. Idę spać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Co złego to nie ja. Miałem dziś paskudny dzień. Na szczęście jutro znów zaświeci słońce.
Więc do jutra.
marlowe / 2007-03-01 02:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pogratulować w takim razie. I do jutra.

Re: Indeks WIG20 ponownie na minusie

marlowe / 2007-03-01 02:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nikkei -0,80% :))
marlowe / 2007-03-01 02:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzięki. Wychodzi na to, że tam mają świeższe dane.
marlowe / 2007-03-01 02:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
absolutnie się nie gniewam bebe, ani nie jest mi nawet przykro. Mam dużą dozę humoru.

Swoją drogą właśnie dlatego proponowałem gadu gdau. Bo na forum można się źle zrozumieć. A im bardziej błyskotliwe żarty tym trudniej zrozumieć się dobrze - głównie przez skróty myślowe. To wbrew pozorom jest komplement :))
marlowe / 2007-03-01 02:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pablo, powiedz, gdzie masz notowania? Bo ja patrzę na stooq i tam mam dopiero -0,64... Odświeżane co chwilę bom wariat :)
marlowe / 2007-03-01 02:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
do jutra :) A właściwie to poprostu do zobaczneia, bo już dziś mamy jutro.

Ech, ta filozofia...
:)
marlowe / 2007-03-01 02:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a z tą ostrością to nie przesadzaj :) Nie lubię jak mi się wciska coś czego nie powiedziałem. Gdyby ta "babcia" była tak długo na giełdzie jak twierdzi miałaby więcej pokory na pewno. Śmiem twierdzić, że ani babcią nie jest, ani długoletnim graczem giełdowym. Ale mogę się mylić..
marlowe / 2007-03-01 02:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mamy równouprawnienie.

Powiem w uproszczeniu: nie mam pojęcia. A patrząc na Azję dodam, że chyba nie prędko. Jeśli tylko STX i Karen będą rosły lub chociaż nie spadały to będzie git. Reszta, brzydko mówiąc, zwisa mi i powiewa dopóki nie kupię (co nie znaczy, że nie obserwuję)

:))
marlowe / 2007-03-01 02:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w największym skrócie tłumaczenie wygląda tak: "cholera wie!"
marlowe / 2007-03-01 02:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pewnie. W maju też im zależało. Ale niestety jedna trzecia ludzików na GPW to indywidualni inwestorzy. A im zależy żeby chronić dupę.
marlowe / 2007-03-01 02:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
aleś mi ksywę ukuł. Chyba normalnie wezmę i zmienię nick :P

POSTRACH BABĆ

buahahhahahaa
marlowe / 2007-03-01 02:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:))))))))) Obawiam się, że ja bym nie przeżył.

Z żadną babcią :)))
marlowe / 2007-03-01 02:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bo określenia: "złotko" "skarbie" "maleńka" i "malutka" są miłe dla kobiet. Tych które kocham i kochać nie przestanę. Reszta to jędze. Kropka :)))

Najnowsze wpisy