Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-03-01 02:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
poważnie? To poczuwam z Tobą :)
marlowe / 2007-03-01 02:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mhm, w przewijaniu pieluch wnucząt :))))
Dobra, bo się gotowa obrazić... Swoją drogą bardzo nowoczesna babcia. Na forach internetowych sobie używa :) Szacunek się należy, ot co.
marlowe / 2007-03-01 01:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
me dziewcze jest w pracy, to raz. Najwyraźniej masz problem z odróżnieniem powagi od żartu - poważnie to mówię o poważnych rzeczach, a nie o seksie na forum poświęconym pieniądzom, to dwa. Nie dziwię się że pytają o starszą, bo młodsza ma 9 lat jak napisałaś, a to już pedofilia - w takim wypadku czuję się dobrze będąc klasykiem pewnej opcji, to trzy.

Teraz rzuciłaś rękawicę babciu. I skończyły się żarty :P :P :P :))))
marlowe / 2007-03-01 01:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
fakt. I na żartach się nie rozumieją :)))

Re: Indeks WIG20 ponownie na minusie

marlowe / 2007-03-01 01:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A tak a propos kenobi - Nikkei teraz odbija a all ordinaries pnie się do góry. Mimo wszystko okazuje się, że jak się pojawiasz to idzie do góry :)

Kim Ty tak naprawdę jesteś, hm? :)))
marlowe / 2007-03-01 01:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Od razu że rękawicę rzucam... Ech... ;)
marlowe / 2007-03-01 01:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to zawsze tak jest kenobi. Nie mówisz nic nowego. Zawsze przychodzi taki moment kiedy ceny są po prostu za duże. To dlatego rozwój nie wygląda jak prosta kreska pnąca się do góry :) Ale się rozpisałeś :)
marlowe / 2007-03-01 01:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A pytałem o tą starszą córkę :)) Acha, kobitkę mam na dłużej. Mówiłem tylko że nie mam żony :)
marlowe / 2007-03-01 01:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o. hehehehe :))) Dobre! Podoba mi się :))) A ta córka też mężatka?

:)))

A złotko to chyba dlatego że Twoja ksywa "bebe" kojarzy się z jednym angielskim słowem i działa na wyobraźnię :) Bez urazy za złotko mam nadzieję? :)
marlowe / 2007-03-01 01:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zdążyłem już jakiś czas temu odpowiedzieć maleńka :) Znajdziesz trochę wyżej...
marlowe / 2007-03-01 01:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Słusznie.

Niestety bebe mnie tutaj kusi więc szybko spać nie pójdę ;P

Do jutra :)
marlowe / 2007-03-01 01:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ogólnie seks ;P Na szczęście nie mam żony więc mogę sobie poużywać niezobowiązująco.

Faktycznie na giełdę pomaga. ;P

I wygląda podobnie. Raz w dół, raz w górę, raz w dół.... A na koniec bogactwo...doznań ;)))

Re: Indeks WIG20 ponownie na minusie

marlowe / 2007-03-01 01:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nikkei na minusie, a all ordinaries ciągnie ku dołowi. Cóż...
marlowe / 2007-03-01 01:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tylko na gadu gadu :) Żeby żaden zbereźnik mi się tu nie ślinił ;P

Masz jakiś numer, złotko?

Re: Indeks WIG20 ponownie na minusie

marlowe / 2007-03-01 01:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
all ordinaries otwarło się na plusie :)

Najnowsze wpisy