Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-03-01 01:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wciąga wciąga... Ale faktycznie jest świtna grafika i łomot można niezły spuścić różnym ludzikom i nieludzikom :)))
marlowe / 2007-03-01 00:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
witaj bebe. Fajna ksywa. Nawet nie wiesz jak sobie Ciebie wyobrażam... ;P

Re: Indeks WIG20 ponownie na minusie

marlowe / 2007-03-01 00:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ktoś czeka na otwarcia na Dalekim wschodzie??? Bo rżnę w oblivion to i poczekać mogę...
marlowe / 2007-02-28 12:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bbi miałem. Kiedyś wrócę. Również bardzo dobra spółka.
marlowe / 2007-02-28 12:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale drogo kupiłem. na giełdzie do dupy się dzieje, a zamiast stać z boku i patrzeć to kupuję. A poza tym tą zasraną kolastynę miałem trzymać długoterminowo. Ładnie to wszystko się poukładało... Niech to diabli!

:)))))

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

marlowe / 2007-02-28 11:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kupiłem STX :) za 5,50. K.... mać, ja to jestem dopiero wykręcony. Cóż, najwyżej się nauczę paru nowych rzeczy...

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

marlowe / 2007-02-28 11:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
warren, slaw, orzel, ludziska... Co to w końcu jest? Ktoś wie? Korekta? Dłuższa korekta? Co będzie jutro? Czemu kolastyna drożeje?


Dobra. Żartowałem.

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

marlowe / 2007-02-28 11:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mam podejrzenie, że to fundusze Buffeta zaczęły sypać :)))) Najpierw kulturalnie ostrzegł, a potem zrealizował zyski :P

Re: "Tylko" czy "aż" korekta?

marlowe / 2007-02-28 10:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Sprzedałem kolastynę chroniąc jeszcze w miarę zadowalający zysk. Trzymam karen notebooks. I trzymał będę. Tylko teraz się rzezi będę przyglądał z boku z niejakim spokojem. A rzeź potrwa trochę dłużej. Byłoby to aż nadto uzasadnione.
marlowe / 2007-02-28 03:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie. Siedź i nie p******...

Re: Początek głębszej korekty na GPW

marlowe / 2007-02-28 01:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
marlowe.bblog.pl - moja prywatna opinia o dzisiejszej sesji. Proszę o komentarze, jeśli tu wogóle ktoś został.

Re: Początek głębszej korekty na GPW

marlowe / 2007-02-28 00:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam ponownie. Spodziewałem się takich spadków. Powiem więcej: spodziewam się większych. Zobaczę co będzie jutro rano i jak się moje przypuszczenia potwierdzą to wywalam wszystko i czekam z miesiąc aż wszyscy będą się zastanawiać czy to już bessa na następne trzy lata. Ot co.

Re: Kilka kolejnych dni wahań

marlowe / 2007-02-27 12:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A co się w tych chinach stało?? Bo dopiero wstałem i szybko się muszę do pracy zbierać?
marlowe / 2007-02-27 12:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o żeby gotowizna była to bym kupował na potęgę....
marlowe / 2007-02-27 12:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
choć, jak tak popatrzę to jest niezły dramat. Chyba tylko ze cztery spółki nie spadają, na razie....

Najnowsze wpisy