Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-03-04 00:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja też. A oprócz tego filmy Quentina. A wszystkie te rzeczy w kupie? - miodzio!
marlowe / 2007-03-04 00:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zaiste :)
marlowe / 2007-03-04 00:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
już to kiedyś pisałeś pod innym nickiem. Jak chcesz reklamować własną gównianą stronę to polecam bankier.pl.

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-03 23:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
noooo..... wstałem, żeby się czegoś napić :) ech, miałem wstać o 4 rano. Widzę,że nieźle sobie poczynacie :) Dobra, już się napiłem i znikam back to bed.

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-03 20:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
z herbatką i sam też lubię. Jak to mawiają Indianie, rum bez dodatków to dla mężczyzny jak mleko dla dziecka. Warto to pamiętać.Rum uleczył mnie wielu chorób jak i trosk.Towarzyszył mi również w dobryc chwilach.To taki mój kolega. Mam ich dwóch - jeden to bacardi black, a drugi to jasio wędrowniczek. I życie jest kolorowe. Oczywiście tak się rozpisuję o alkoholu, a przecież najbardziej lubię kobiety :)

A wstałem po to by wkleić powyzsze do glwonrego watku i napisac ze jezsszcze Franka Sinatrę lubiję. Właśnie słucham do snu. Cała dyskografia w winampie idzie, dobranoc.
marlowe / 2007-03-03 19:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
z herbatką i sam też lubię. Jak to mawiają Indianie, rum bez dodatków to dla mężczyzny jak mleko dla dziecka. Warto to pamiętać. Rum uleczył mnie wielu chorób jak i trosk. Towarzyszył mi również w dobryc chwilach. To taki mój kolega. Mam ich dwóch - jeden to bacardi black, a drugi to jasio wędrowniczek. I życie jest kolorowe. Oczywiście tak się rozpisuję o alkoholu, a przecież najbardziej lubię kobiety :)
marlowe / 2007-03-03 19:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
e tam. Nigdy mnie nie muliło. Po prostu za szybko piłem. :) Jutro muszę wstać o 4 rano. Ale się zarąbiście odkurza mieszkanie po flaszce... Hihihi

dobra, dość tego, idę do wyra. Na razie :)

Re: GPW poddaje się ostatnia

marlowe / 2007-03-03 19:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jednak mnie zmuliło........ Nie dopiłem advocaata. Położę się chyba z jakąś książką. O, Lux perpetua jest w sam raz.... Do zobaczenia wszystkim.
marlowe / 2007-03-03 19:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
z coca-colą
marlowe / 2007-03-03 18:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jedynie rum bacardi mogę pić niezależnie od passy ;)
marlowe / 2007-03-03 18:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a propos advocata... Jak na giełdzie tak i w barku. Po wzrostach chivas, johny i jack, po spadkach advocat, wiśniówka, rum seniorita, a po bessie tanie wino :)
marlowe / 2007-03-03 18:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
e tam haftował :) Jeszcze nigdy po połówce advocata na łebka nie haftowałem. Piję już długo i właśnie osiągam ten wspaniały wyższy stan świadomości :)))

hhehehehe, ależ ja pieprzę...
marlowe / 2007-03-03 17:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to miło że ktoś mi jeszcze rację przyznaje kiedy pół litra advocaata już prawie zniknęło.

Siłą woli powyższy tekst uczyniełm ;P
marlowe / 2007-03-03 17:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chyba, że mocno wierzysz w swoje umiejętności i wiedzę, które choćby ze względu na Twoje fakultety, są o niebo większe od moich.
marlowe / 2007-03-03 17:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jedne i drugie? Czyli również dywersyfikacja. Prawdopodonie z jakimś przeważeniem w którąś stronę... To powiem krótko: nie kupuj C ani O, bo się wyłożysz. Za mało czasu zostało do ich zamknięcia (trzeci piątek marca) i ceny już mie powinnu się za dużo zmieniać. Lepiej F i R, bo trzy miechy to kupa czasu i najpierw możesz zarobić na jednych i sprzedać, a potem na drugich i też sprzedać. Trzy tygodnie to może być za mało czasu. Ale tak sobie tylko popindalam. Ja dostałem po dupie głównie dlatego, że kupiłem właśnie koło trzech tygodni przed zamknięciem opcji i spadła mi cena zarówno tych na spadki, jak i na wzrosty, bo już nikt nie sądził, ze coś się w tak krótkim czasie diametralnie może zmienić....

Najnowsze wpisy