Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2006-12-08 15:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja tam się na nich nie rozumiem :)))
marlowe / 2006-12-08 15:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
getin zresztą może jeszcze wzrośnie....
marlowe / 2006-12-08 15:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zgadza się. Dokładnie tak wymóżdżałem. Tylko, że zostają jeszcze inne spółki wzrastające na korektach. Midwig z MNI i innymi, czy Atlantis, który już dał konkretny zarobek, a można się nim pobawić.

Re: Polityka nie zaszkodzi rynkowi akcji

marlowe / 2006-12-08 15:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A z biotonem to chyba jest tak jak pisałem niedawno. Przyjdzie korekta to trzeba się będzie na coś przerzucić z banków. Miałem nadzieję że padnie na bioton :)
marlowe / 2006-12-08 15:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hehehe. Nadawałbym się na tego chłopa :))))
marlowe / 2006-12-08 15:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o w pyte. ten był okrutny :)))

Re: Polityka nie zaszkodzi rynkowi akcji

marlowe / 2006-12-08 15:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Idzie bardzo religijny facet po plaży i modli się o pomoc Boga. Niespodziewanie Bóg się odzywa:
- O co chodzi?
- Panie mam do Ciebie ogromną prośbę! Spraw aby powstał most na Hawaje, żebym mógł tam pojechać samochodem.
Bóg na to:
- To bardzo egoistyczna prośba mój drogi. Wiesz jaka to odległość, a w związku z tym, jak olbrzymie byłyby koszty? Powinieneś poprosić o coś bardziej duchowego.
- Panie, w takim razie spraw żebym zrozumiał kobiety. Żebym wiedział dlaczego się nie odzywają, żebym wiedział, co znaczy gdy pytam: kochanie co się stało, a kobieta odpowiada: a nic. Żebym wiedział jak je uszczęśliwić.
W niebiosach zapadła cisza.
- Chcesz dwa czy cztery pasy na tym moście?
marlowe / 2006-12-08 15:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hehehehe :)))))
marlowe / 2006-12-08 15:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pewnie bioton :))

Re: Polityka nie zaszkodzi rynkowi akcji

marlowe / 2006-12-08 15:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Idzie Lepper korytarzem hotelu poselskiego. Nagle dochodzą do niego dźwięki wielkiej imprezy: okrzyki, śpiewy. Kieruje się do właściwego pokoju, otwiera drzwi a tam wielka biba. Pyta więc pierwszego spotkanego gościa: Co się dzieje?
- posłanka Kowalska dostała okres!!!
- Ufff.... To ja też się napiję.
marlowe / 2006-12-08 14:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
szybko zrzuci :))
marlowe / 2006-12-07 12:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ciekawa składnia
marlowe / 2006-12-07 12:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
luzik. Też pozdrawiam :)
marlowe / 2006-12-07 12:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
gość się popłakał z nerwacji! Jaja jak arbuzy...
marlowe / 2006-12-07 12:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ależ proszę. Dziecinadą jest czepianie się literówek. Chyba, że są naprawdę zarąbiście śmieszne. A to była ZWYKŁA literówka, prawda? A może leżałeś na podłodze ze śmiechu???

Najnowsze wpisy