Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2006-12-03 20:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pomyliłem się bo w nocy pisałem :)
marlowe / 2006-12-03 00:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chyba jesteśmy ostatni :) Może będziemy pierwszymi? :)))

Re: Zbieżność dat pomogła GPW

marlowe / 2006-12-03 00:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
rzucę swój portwel
MNI kupione po 5,52
masters nie wiem po jaką choinkę, bardziej dla zabawy i po 0,29
SWZA (czyli pda) kupiłem pp po 0,09, czyli jedno PDA za 0,68zł
04 NFI po 6 zeta kupiony w szale :P
i ze dwie opcyjki na spadki na których jestem w lesie.

Jakby kogoś to interesowało wogóle ;D
dobrej nocy
marlowe / 2006-12-03 00:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I jeszcze jedno... Warren, napisałeś, że Twoja strategia jest zbyt trywialna. Nie zgodzę się. Podejrzewam że Brydzia również kupuje i trzyma do zakładanego zysku bądź akceptowalnej straty. To podstawowa nauka jaką wyniosłem z lektury Zenona Komara, poleconej jakiś czas temu przez Mundka.

A wogóle to ktoś wie co u Mundka słychać?
marlowe / 2006-12-03 00:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tak a propos strategii inwestycyjnych :) Liczy się zysk. Zysk w szybkim terminie. Najlepiej jak najszybszym. Nie okłamujmy się, ale po to zajmują się giełdą wszyscy, którzy się zajmują. Można przeczekać spadki, ale można sprzedać zanim nadejdą i kupić po niższej cenie, by zarobić podwójnie przy ponownych wzrostach. Problem zawsze tkwi w momencie podjęcia decyzji. Ten kto przetrzyma spadki i sprzeda po odbiciu - zarobi. Ten co sprzeda przed spadkami, kupi w dołku i znowu sprzeda po odbiciu - zarobi. Zatem nie ważna jest strategia, ale efekt, a efekt powstaje w wyniku podjęcia odpowiedniej decyzji w odpowiednim czasie. W praktyce o wyższości strategi Brydzi bądź Warrena decyduje mniejsza ilość błędów decyzyjnych. Tylko i wyłącznie.
Ale to tylko taka dygresyjka :)))
marlowe / 2006-11-27 11:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
było już po 7
marlowe / 2006-11-27 11:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
6,80
marlowe / 2006-11-27 11:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
interia.pl zakładka z notowaniami. 15 min opóźnienia
marlowe / 2006-11-27 11:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
chyba popiliśmy :/
marlowe / 2006-11-27 11:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no czy ich w tym idm pojechało? Chciałem sobie stop lossa przetestować a tu taka czujnia :/
jakieś chore komunikaty mi wyskakują... W morde jechani :P
marlowe / 2006-11-27 10:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hm... Tylko musi mieć kto sprzedawać. Przy tak dużym wzroście bym nie sprzedawał, licząc na większy. Pamiętaj, że tłum reaguje różnie. Połowa ludzi już żałuje że sprzedała. I wzrost się zatrzymuje.

Re: Dylemat na WIG20

marlowe / 2006-11-27 10:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
"kurs stop maxi mini musi być < = kursowi aktywacji" Co to u diabła ciężkiego znaczy??????
marlowe / 2006-11-27 10:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wygląda na koniec szaleństwa.... Koryguje się ładnie

Re: Dylemat na WIG20

marlowe / 2006-11-27 10:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
łosek chyba dzisiaj pijemy :)

Re: Dylemat na WIG20

marlowe / 2006-11-27 10:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to jakieś jaja z tą czwórką... 25%

Najnowsze wpisy