Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2006-12-13 15:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hehehe... bryndzia. Dobre
marlowe / 2006-12-13 13:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
warren, sorry że wtrącę, ale oboje siedzicie dniami przed kompem. Stąd tyle macie postów :)))))
marlowe / 2006-12-13 13:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ach. Coś mi się chyba pochrzaniło....
marlowe / 2006-12-13 12:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie wiem czy jak ktoś robi taką pasztetówkę to powinien się zajmować deweloperką.... Ja bym się grubo zastanawiał nad współpracą z DUD na płaszczyźnie budowniczowskiej :))
marlowe / 2006-12-13 12:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale pasztetówka z Dudy jest do niczego :(((
marlowe / 2006-12-13 12:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie wiedziałem że kropkują słowo: z a j e b i s t a. Przecież to nie przekleństwo.
marlowe / 2006-12-13 12:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
TVN to potęga teraz. Problem z nimi ma cyfra +, Bo n-wizja jest tania i z********. Ja bym się o tvn nie martwił jakbym go miał :)))
Pozdro
marlowe / 2006-12-13 12:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to już tvn nie może trząchnąć w dół o półtora procent? Nie wpadasz w paranoję przypadkiem?
marlowe / 2006-12-13 12:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no i spławiłem 04 NFI po 7,90. Mogłem za więcej, ale to były tak marne pieniądze, że bez różnicy czy zarobię 14 czy 16 złoty :DD Przynajmniej w DUD wsadziłem więcej.
marlowe / 2006-12-13 12:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no i?
marlowe / 2006-12-13 12:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a coś się stało na TVN?

Re: Kontrakty winne korekcie

marlowe / 2006-12-13 12:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ech... I kupiłem DUD po 15,53.... Oczywiście będzie rosło :) Ma trochę do odrobienia. Mięso na budowie :D

Re: Kontrakty winne korekcie

marlowe / 2006-12-13 09:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich! :)
marlowe / 2006-12-09 21:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzieckiem nie jest. Ojcem być może ;) A poważniej to wyniki nie mogły być sfingowane. W takich badaniach biarą udział dwa niezależne zespoły. Sami pobierają próbki (włosy, bądź krew), i badają. Już jeden taki test jest pewny w 99,9%. Procedury wymagają by robić dwa testy i żeby je wykonywały dwa niezależne zespoły. Zatem powiedzmy, że badanie wykazało ojcostwo Łyżwińskiego. Ilu naukowców ryzykowałoby swoją reputacją? Acha, robili badania w Łodzi bo tam jest najlepszy ośrodek, kóry się tym zajmuje. Owszem rządzi nami banda paranoików i zakompleksionych złamasów (wyrażam tu swoją opinię i nie jest moim zamiarem obrażanie nikogo), ale raczej pani Krawczyk dawała całej samoobronie i ciężko stwierdzić będzie ojcostwo. Łyżwińskiemu też dawala, ale miał farta. Lepper może też miał farta. Może. A może ktoś jej zapłacił za opowiadanie bzdur? Bo ja bym się za darmo tak nie wypuszczał (za pieniądze też nie, ale to tylko ja).
marlowe / 2006-12-09 19:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
gębosolare gumofilco

Najnowsze wpisy