Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2006-12-21 08:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no właśnie
marlowe / 2006-12-21 08:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
OK. Tylko pytam jakim cudem chcesz je wogóle sprzedać dzisiaj za taką cenę? Myślisz że podskoczą z TKO o grubo ponad sto procent??
marlowe / 2006-12-21 08:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ale dlaczego wystawiłeś po 25? TKO na poziomie 9,89zł jest.

?????
marlowe / 2006-12-21 08:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Żurawie? No chyba za tyle nie sprzedasz...
marlowe / 2006-12-21 08:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a myślałem, że są kontrakty na spółki :)
marlowe / 2006-12-21 08:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pewnie, czemu nie? Lubię jak się mini rusza, zwłaszcza jak jest to spódniczka :)
marlowe / 2006-12-21 07:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) Witaj. Dobrze powiedziane :)
marlowe / 2006-12-20 11:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tak. Tyle, że stop loss pozwala na ustawienie ceny, po przekroczeniu której Twoje zlecenie się dopiero ujawnia na GPW
marlowe / 2006-12-20 11:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
żeby nie stracić więcej niż się godzimy, zakłada się w trakcie składania zlecenia. Musisz mieć gdzieś coś takiego

Re: Lizanie ran

marlowe / 2006-12-20 11:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich!
marlowe / 2006-12-19 16:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Mój -14,75% Przy moim Twój to horror klasy C :)
marlowe / 2006-12-19 16:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak jesteś z Krakowa to wiesz co zrobić - to co radzili Leninowi: masz tu rower, stare buty i spier alaj z Nowej Huty!!!!
marlowe / 2006-12-19 11:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Myślę że to ciągle odnośnie tego:

According to Krauze, the capacity of the oil field he bought is 2 billion barrels. Krauze is going to finance the project from his own property (estimated at zl.4 billion), the sales of Bioton shares, bank loans and launch Petrolinvest on the stock exchange in about six months time. Apart form Bioton, Krauze also owns Polnord (a building company) and Prokom Software, a leading IT company.


Sprzedaje komu może, pewnie olewa ,że tanio, bo mu niewiele brakuje, a tu jeszcze petrolinvest niedługo będzie debiutował, bo chyba planował jakoś na marzec 2007. Także nie ważne komu sprzedaje - spółka traci, bo nikt nie wierzy w zapewnienia że sprzedał wszystko co miał sprzedać. A zapewnia o tym tylko po to żeby podbić cenę. Tak myślę.

Ale bioton tak uderzał (USA, Rosja, Włochy Singapur, Chiny, Kazachstan itd, ) że na pewno będzie przynosić godziwe zyski w perspektywie dwóch trzech lat. A ta cena to po prostu promocja której nie można przepuścić, nawet jeśli jeszcze trochę spadnie. A Krauze może olać zyski z biotonu bo przecież więcej zarobi na petrolinveście i ropie. Chyba dobrze kombinuję...

Brydzia

marlowe / 2006-12-19 11:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
szukam i szukam po necie jakichś śladów tej transakcji na biotonie, a tu głucho. Myślałem że jakaś zagraniczna sółka, ale po angielsku nic nie ma. Może po włosku powinienem szukać, albo jeszcze lepiej po kazachsku???????
marlowe / 2006-12-19 11:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
lek działa na myszach i tylko na cukrzycę typu 1. Uważaj na czekoladę. :)

Najnowsze wpisy