Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2006-12-22 09:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cytat z Zenona Komara (możliwe nieścisłości - ktoś może dosłownie to zapraszam): "Doświadczenie to suma nieprzyjemnych zdarzeń z naszego życia". Kaziu się będzie uczył na błędach, a ucierpi PKO.
marlowe / 2006-12-22 08:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Grupa Bioton zajmuje się produkcją oraz dystrybucja produktów biotechnologocznych (rekombinowana insulina ludzka) oraz leków generycznych (głównie antybiotyki). Produkty spółki wytwarzane są we własnych zakładach oraz kontraktowo przez partnerów zewnętrznych. Blisko 50% sprzedaży stanowi sprzedaż rekombinowanej insuliny ludzkiej - spółka jest jedynym polskim producentem tego leku.
marlowe / 2006-12-22 08:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
albo pasztetówkę :)))))
marlowe / 2006-12-22 08:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
E tam, bioton nie jest balonem, bo po pęknięciu musiałby zbankrutować przy takiej cenie. I ma kupę możliwości: działa chyba na wszystkich kontynentach (nic nie wiem o amer. połud.) Przejęcia, holdingi, badania... Bioton ma przyszłość niezależnie nawet od wyników kanadyjskich badań - zawsze można się przebranżowić....

Re: Czeka nas konsolidacja z niskimi obrotami

marlowe / 2006-12-22 08:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ciekawe co będzie z biotonem. W końcu ciągle uważam go za spółkę z możliwościami, co już mniej więcej wyłożyłem wcześniej :)
marlowe / 2006-12-22 08:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wzajemnie :)

Szkoda

marlowe / 2006-12-22 07:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Brawo. Szkoda, że politycy tego nie widzą. Szkoda, że nawet, jeśli zauważą, to zadziałają z takim opóźnieniem, że aż żal wiadomo co ściska. Szkoda, że życie ucieka w błyskawicznym tempie, a nikt nie robi nic, żeby było lepiej. Szkoda, że mając 22 lata nie stać mnie, i długo nie będzie, na nowe mieszkanie. Szkoda, że zdolność kredytową likwiduje sprawa stosunku do śłużby wojskowej. Szkoda, że nie mamy armii zawodowej. Szkoda, że na założenie rodziny będzie mnie stać po czterdziestce, kiedy już nie jest bezpiecznie płodzić dzieci - dla nich i dla matki. Szkoda, że ludzie myślą o takich jak ja: tak, musi mieć samochód, lepszy telewizor, komputer, a na dziecko go nie stać. Szkoda, że nie będę miał dzieci w tym kraju, bo nie chcę ich skazywać na ciągłe przeprowadzki z jednego wynajmowanego mieszkania do drugiego. Szkoda, że jestem patriotą i nie chcę wyjeżdżać, mimo że znam języki. Szkoda, że dla niektórych jest ważniejsze, co inni robią w łóżku i z kim, albo co robili kiedy nie było mnie na świecie, a nie to jak sprawić, by żyło się lepiej. Szkoda, że politykami są stare, zakompleksione i uparte pryki, myślące w kategoriach kadencji, a nie przyszłości. Szkoda, że tylu młodych ludzi przez takie elity ma w dupie politykę i skazuje się na tyranię staruszek ganiających co tydzień do kościoła, dla których ważna jest tylko emerytura i fałszywa moralność na ulicy. Szkoda, że nie urodziłem się dziesięć lat wcześniej, przed boomem demograficznym - załapałbym się na początek ubezpieczeń i może już miałbym mieszkanie. Szkoda, że nie urodziłem się za dziesięć lat, kiedy gospodarka będzie lepiej rozwinięta i na pewno nie będzie boomu demograficznego. Szkoda, że nie urodziłem się w innym miejscu.

Re: Mikołaj nie przyjedzie

marlowe / 2006-12-21 19:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nowy Bond miażdży. Wreszcie odbili od Brosnanowskiego dna. Oby utrzymali fason w następnym.
marlowe / 2006-12-21 19:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dawno Cię nie widziałem
marlowe / 2006-12-21 14:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
taaa, kup sobie ze dwie :)
marlowe / 2006-12-21 14:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
stawiam na minus. Bo to tylko ruch. Choć na kioskach się ponoć dobrze wychodzi. Matka znajomego jest od lat księgową w ruchu. Podobno mają niezłe zyski. Ale mieli też oddać pracownikom jakieś swoje akcje w razie debiutu. No i teraz to już nie wiem nic więcej, poza tym, że ja bym tego nie kupił. Jakiś relikt taki ten ruch.

Re: Mikołaj nie przyjedzie

marlowe / 2006-12-21 13:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie jest tak źle na tej giełdzie w sumie...
marlowe / 2006-12-21 10:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Do 4zł to by było coś
marlowe / 2006-12-21 10:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
spoko. O 150% nie podrosną i psikus pozostanie psikusem :)
marlowe / 2006-12-21 10:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Czy to nie tak, że TFI mają w swoich statutach inwestowanie w akcje a nie na rynku terminowym? W każdym razie te co je można nazwać "duzi"?

Najnowsze wpisy