Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Surowcowy krach raczej nie zaszkodzi GPW

marlowe / 2007-01-05 13:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Mam dziś strasznie wolny internet. Proszę o jakieś wklejki na temat mni jeśli tylko ktoś ma jakieś informacje...

Re: Surowcowy krach raczej nie zaszkodzi GPW

marlowe / 2007-01-05 12:59 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
już się zalogowałem
marlowe / 2007-01-04 09:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to by juz było dosyć tanio...
marlowe / 2007-01-04 09:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja. Ale na rewolucję idę. Taką z wykopem. Nie jakiś zamaszek stanu, czy przewrocik.

Re: Kto nie ma miedzi...

marlowe / 2007-01-04 09:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam całą załogę :) Dokąd obieramy kurs dzisiaj? Na półudnie, północ? Czy zostajemy na popas? :)))

Re: Zlot money !!!!!!!!!! 17 luty 2007 !!! 15:00 Rynek, Wrocław !!!!!!!!!!...

marlowe / 2007-01-04 00:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jeśli tylko nie będę miał egzaminu jakiegoś to się pojawię.

Re: Inwestorzy wracają powoli

marlowe / 2007-01-03 17:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich :) Zjazd ustalony? Wszyscy się wypowiedzieli? Mogę prosić o krótkie streszczenie jak wygląda sytuacja? Nie za bardzo mam czas na przeglądanie forum...

Re: Noworoczna konsolidacja

marlowe / 2007-01-02 15:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich! Widzę, że dziś nie ma tragedii...
marlowe / 2006-12-31 15:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ubijanie jaj?

Re: Eksperci: Wyrok na Saddamie to decyzja polityczna

marlowe / 2006-12-31 05:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wyrok i wykonanie wyroku na Saddamie, to najlepsze posunięcie, bez względu na to, czy ktoś jest za czy przeciw karze śmierci. To znak dla wszystkich dyktatorów: pilnujcie się, albo i wam ukręcimy sznur. I z tego może być dumny Irak, a przykład brać Kuba, Korea Północna i inne kraje rządzone przez nadętych durniów o przerośniętym ego i patologicznej psychice. Powinni jeszcze tylko porzucić ciał w miejscu gdzie krowy, czy inne zwierzęta s r a j ą. Amen.
marlowe / 2006-12-31 05:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich. 17 luty, Wrocław, trzy godziny po samym południu, na samym Rynku. Bardzo chętnie, jeśli może wpaść ktoś kto ma na giełdzie niecałe 2000zł :) I bardzo chętnie mimo, że wolałbym Kraków.
marlowe / 2006-12-29 17:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pozdrawiam kenobi. Wklejaj dalej. Zawsze to mniej szukania.

Re: Ostatnia sesja na GPW bez fajerwerków?

marlowe / 2006-12-29 17:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Szczęśliwego i kolorowego Dwa tysiące siódmego.

To All of You.
marlowe / 2006-12-29 17:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
u p i e r d l i w y !!!!

Mamy Cię :)))))))))))))
marlowe / 2006-12-29 17:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wiem już co zrobiłaś mała ;> Napisałaś z uporem maniaka być może, ale słowo maniaka połączyłaś z przekleństwem. Nie ma nic gorszego niż jaki facet? Hm? Jaki tam był przymiotnik?

Najnowsze wpisy