Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2006-12-26 21:07 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dziękuję
marlowe / 2006-12-26 20:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
brydziu jeśli jesteś jeszcze. Przypomnij adres na którym śledzisz rynki i ceny surowców. Kiedyś pisałaś a ja głupi zapomniałem zapisać i teraz nie znajdę na forum. Tyle tych wpisów...
marlowe / 2006-12-26 20:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
spontaniczne? 9 miesięcy oczekiwania na upragnionego potomka? :)
marlowe / 2006-12-26 19:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
próbował, ale coś nie weszło. Może mamy konta niekompatybilne. Zdarzało mi się parę razy. Albo ma limit wielkości pliku i ten e-book go przekracza...

Panasad

marlowe / 2006-12-26 16:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Hej Panasad. Niestety nie dotarła przesyłka. wyślę Ci prywatną wiadomość z trzema adresami majlowymi. Może na któryś z nich się uda....
marlowe / 2006-12-23 10:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zgadzam się w całej rozciągłości. Dodam tylko, że moje powyższa wypowiedź nie negowała Twojej odpowiedzi. W zakresie dobrych manier również znajduje się szacunek, a nie słyszałem nic żeby tam było o traktowaniu kobiet jako istot gorszych :) Przecież ja kocham kobiety takie jakie są i takie jakie są, są godne szacunku.
marlowe / 2006-12-23 09:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bycie dżentelmenem nie oznacza uległości wobec kobiet, a jedynie dobre maniery. W ich zakresie nie znajduje się odnoszenie strat finansowych. Chyba, że mówimy o tej jednej kobiecie. ale żony to jeszcze nie mam :)
marlowe / 2006-12-23 06:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) W stosunku do pieniędzy nigdy nie byłem dżentelmenem. Ale nie mogę przestać być w stosunku do kobiet, nawet jeśli to wojna :)
marlowe / 2006-12-23 06:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i oczywiście redakcji :)
marlowe / 2006-12-23 06:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i oczywiście redakcji :)

Re: To miały być spokojne święta

marlowe / 2006-12-23 06:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zdrowych, pogodnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w cieple domowego ogniska. Chwili zadumy i refleksji, ale także trochę ruchu i odwiedzin (u) rodzinki. A na Nowy Rok wielu wspaniałych wrażeń, powodzenia na codzień i pozytywnego nastawienia, bo jeszcze będzie pięknie :)

Wszystkim forumowiczom, życzy marlowe
marlowe / 2006-12-22 15:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zrobili sobie komedyjkę
marlowe / 2006-12-22 15:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to było dopiero zwięzłe :D
marlowe / 2006-12-22 10:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ok. już przesyłam. I z góry dzięki :)
marlowe / 2006-12-22 10:00 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
To był żart. TKO było dziś po 0,42 na jupku :)

Najnowsze wpisy