Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Rynek ma zawsze rację

marlowe / 2007-01-18 10:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
plejer, a właściwie dlaczego arteria???

Re: Rynek ma zawsze rację

marlowe / 2007-01-18 10:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam.
Sprzedałem w cholerę bioton za 2,32 i Żurawie za 17,30. Jestem zadowolony.

Tylko teraz to bym chyba już nic nie kupił...
marlowe / 2007-01-17 23:56 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
zobaczymy. Do jutra :)
marlowe / 2007-01-17 23:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:)))
marlowe / 2007-01-17 23:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to zawsze się przydaje :)
marlowe / 2007-01-17 23:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak powiedziałem: w porządku. To Ty wykręciłeś 400% w 2006 warren :) W każdym razie gratulacje ( tak wogóle) i powodzenia (w szczególności na Karkosiku zysków życzę)

:))
marlowe / 2007-01-17 23:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
panowie... Dajcie spokój.
marlowe / 2007-01-17 23:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
W porządku :) JA tam Karkosika nie mam żadnej spółki. Tak tylko się czepiam :)))))
marlowe / 2007-01-17 23:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A nawet inaczej. Nie idź z tłumem oznacza: Patrz jak sprzedają i panikują - Kup nisko. Jak tłum pójdzie do góry, Ty stoisz, patrzysz i liczysz zyski. Jak czujesz że tłum przesadza i zaraz będzie panika - wyjdź i nie idź z tłumem. Tyle. Ta zasada nic nie mówi o trzymaniu aż się odbije - spółki nie są Ci nic winne. A nadzieje na odbicie są tylko nadziejami. Czy jestem w błędzie?
marlowe / 2007-01-17 23:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Być może. Mówisz, że nie chcesz by emocje Tobą rządziły, tak? To czy nie lepiej sprzedać bez emocji widząc jak inni sprzedają spanikowani?
marlowe / 2007-01-17 23:39 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to zmień pracę, a w tym przypadku inwestycję. I tyle. Bez emocji.
marlowe / 2007-01-17 23:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
przecież tłum rządzi na giełdzie. Trzeba go wykorzystać, a nie walić na przekór. Poza tym nie idź z tłumem oznacza wyjdź zanim zacznie spadać, a nie trzymaj aż się odbije...

Re: Utrzymuje się popyt na średniaków

marlowe / 2007-01-17 23:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ech. Zwijam się, bo nigdy nie chwycę się za te komunikaty.
Trzymajcie się wszyscy ciepło :)
marlowe / 2007-01-17 23:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
być może, być może... Myślę jednak, że nie za bardzo można krytykować Karkosika. Jego sprawa co robi ze swoimi spółkami, prawda? Nie musimy ich kupować, prawda? Nie obiecał nam zarobków, a jednak niektórzy zarobili, prawda? I przede wszystkim - krytykować go można, ale jak się zrobi taki majątek. To mi przypomina narzekanie na szefa, że nie dał podwyżki, tylko kto mu każe?
marlowe / 2007-01-17 23:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i znowu zrobię dwa wpisy... ech...
Chciałem dodać, za "Bogatym ojcem":
"Dlaczego konsumenci będą zawsze biedni? Gdy supermarket ma wyprzedaż, np. papieru toaletowego,
konsumenci spieszą po jego zakup i magazynują go. Gdy giełda ma wyprzedaż, często nazywaną krachem
lub korektą, konsumenci uciekają z niej. Gdy supermarket podnosi ceny, konsumenci kupują gdzieś indziej.
Gdy giełda podnosi ceny, konsumenci zaczynają kupować."

Najnowsze wpisy