Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-02-12 19:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dobre porównanie z betoniarką. Czegobyś nie robił by się zabezpieczyć i tak Cię wykręci i poobija :) Okażesz słabość a zlecą się wilki. Życie to piękna sprawa, a giełda to świetna zabawa.

Ale chyba nie odchodzisz z tego forum osesku???
marlowe / 2007-02-12 18:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) I tak się cieszę że Cię widzę :)
marlowe / 2007-02-12 18:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
OK. Ja tam gram na giełdzie bo chcę być bogaty, a mam za mało gotówki na nieruchowości (przegrzane jak na razie). Nie chcę już nigdy więcej kupować "na wiarę" w siłę akcji. A co do Twojej strategii: dopóki zarabiasz, jest dobra, jak każda inna. I dopóki zarabiasz to jej nie zmieniaj, bo po co?

Pozdrawiam
marlowe / 2007-02-12 18:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
właśnie. Obecnie albo dobry papier, albo DT, albo doskok zysk i odskok nawet w kilka dni. Jakbyśmy zaczęli bessę, to wstrzymanie, by gdzieś w dołach wejść i wtedy można kisić (trzymać) akcje. Teraz to bez sensu. Kupiłem dawno temu getin za 15,15 zł sztuka. I opchnąłem bo nie przynosił zysków w krótkim terminie. Jakbym trzymał, to bym dalej się zastanawiał: odbije, czy nie odbije? Mam to gdzieś, nie zarabia - out. Muszę tylko trzymać dłużej jak zarabia (patrz TUP).

Pozdrawiam
marlowe / 2007-02-12 18:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
O!! Cześć kenobi :) Fajnie że jesteś. To znaczy, że jedziemy na 4000 na WIG20 :)))
marlowe / 2007-02-12 18:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) A co jak potem poleci do 5złotych? Będziesz trzymał jak lojka lubawę? :)))
marlowe / 2007-02-12 18:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
może i niektórzy tak mają. Ja tam od razu wywalam jak nie zarabiam. Czasami za szybko wywalam jak zarabiam, ale to inna kwestia. Długoterminowo to kupiłbym bioton, swissmed, i nie wiem co jeszcze. Tyle, że nie lubię długoterminowych inwestycji. Lubię jak pieniądz krąży - magia procentu składanego. Pięć razy zaliczysz zysk 10%, a przybywa Ci 60%, rozumiesz zapewne.

Re: Negatywny obraz rynku

marlowe / 2007-02-12 09:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich....
marlowe / 2007-02-09 16:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzięki. Tak podejrzewałem - w końcu zaczynają o 9

Re: Czy to już ta głęboka korekta?

marlowe / 2007-02-09 16:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
warren, o której się sesja kończy na Ceto?
marlowe / 2007-02-09 16:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kaczyński, czy ki pies?
marlowe / 2007-02-09 16:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wariactwo, prawda? :)
marlowe / 2007-02-09 16:11 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to mi stop loss puści jak spadnie, ale wątpię.

Re: Czy to już ta głęboka korekta?

marlowe / 2007-02-09 16:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kupiłem sobie police po "promocyjnej" cenie 6,74
marlowe / 2007-02-09 15:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzieki Lojka

Najnowsze wpisy