Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Kluczowa sesja przed nami

marlowe / 2007-02-13 15:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pytanie ważne z mojego punktu widzenia na upływający czas. Mianowicie: Jedzie ktoś z Krakowa na ten zlot, czy jestem samotnym lajkonikiem, dżizus, k...., ja p.... ??? Hm? :))

Re: Kluczowa sesja przed nami

marlowe / 2007-02-13 15:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
łoooooo..... Człowiek wstał z wyra, przejrzał forum i prawie z butów nie wyskoczył. Co za badziewie dzisiaj. Hard core. Przynajmniej kolastyna nieźle up...
marlowe / 2007-02-13 14:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ech właśnie wstałem... Może zdążę. :) Dzięki

Re: Kluczowa sesja przed nami

marlowe / 2007-02-13 10:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Kładę się spać. Mam nadzieję, że jak wstanę to nie zejdę na zawał. Z jakiegokolwiek powodu giełdowego ... .

Dobranoc. Życzę szczęścia i pieniądzów.
marlowe / 2007-02-13 10:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a co w nim pisali?
marlowe / 2007-02-13 10:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kupiłem cholera bez zakresu min max. Czyli bez mocnego postanowienia kiedy out. Czuję że mnie będzie przez takie kupowanie dupa bolała....

Ale co tam :) Moja dupa, nie?
marlowe / 2007-02-13 10:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wiesz, że jest słaba. Ale wiemy też, że tylko nowe spółki nie są jeszcze tak dramatycznie przewartościowane. Więc jak?
marlowe / 2007-02-13 10:29 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a tam od razu, że panikuje :) Spać mi się chce po prostu i mi do wyrka spieszno. Wywaliłem PCguarda, bo mi ślinka na kolastynę pociekła. Słusznie zrobiłem tylko nie wiem czy trzymać dłużej czy spuścić dzisiaj....

Damn
marlowe / 2007-02-13 10:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie. Wszystko luz. Kupiłem za 3,89 przed chwilą poszło po 4. Chciałbym wiedzieć czy trzymać ddiabelstwo i liczyć na powtórkę z Żurawi, czy wyjobać...

Re: Kluczowa sesja przed nami

marlowe / 2007-02-13 10:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobra. Jeszcze raz zapytam zanim glebnę do wyra.

CZY KTOŚ KUPIŁ KOLASTYNĘ?

I jeśli tak to może jakieś uzasadnienie? Hm?

Re: Kluczowa sesja przed nami

marlowe / 2007-02-13 10:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No dobra, zadam to pytanie bo mnie mierzi. Jak oceniacie tą całą kolastynę? Warto? Nie warto? Ktoś coś wie, czuje?
marlowe / 2007-02-13 08:42 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Śmichaśne te wiadomości PAP. Temat, treść ta sama, a potem piszą że nikkei wzósł na zamknięciu w Tokio, jakby normalnie zamykał się cholera wie gdzie? W Pcimiu jakimś japońskim dolnym...
marlowe / 2007-02-13 08:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
inflacja to jakiś ichni indeks giełdowy?? :)))))
marlowe / 2007-02-13 08:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ba, w ich przypadku jak ktoś kupił w szczycie 2000roku to musiał sześć latek czekać na jakieś zyski :) I to zakładając, że kupił po pakieciku z każdej indeksowej spółki...

Re: Kluczowa sesja przed nami

marlowe / 2007-02-13 08:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Wariactwo :) ale duże spadki trochę trwają.
http://stooq.pl/q/?s=hsi&c=10y&t=l&a=lg&b=0
W Azji to latało niesamowicie, a w końcu to też emerging market, nie?

Najnowsze wpisy