Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-02-09 15:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
trzyma trzyma :) JA tam go puściłem i nie żałuję. Swojego Johnego wypiję po poprawce :) Jeszcze we wtorek wyniki z rzymskiego i po sesji. Tylko że Wrocek staje pod znakiem zapytnaia przez to prawoznawstwo jechane w ryj :/
marlowe / 2007-02-09 15:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Slaw, wiem, że to banał. Przyćmiłem kobitkę od ćwiczeń tak, że myślała, że jestem jakimś wizytatorem. Wiedzę mam dość konkretną. Dwa lata temu zdałem za pierwszym podejściem. Tylko po prostu k.... nienawidzę testów wielokrotnego wyboru sprawdzanych przez komputer.

Re: Czy to już ta głęboka korekta?

marlowe / 2007-02-09 15:28 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w dupe :( Oblałem prawoznawstwo. Jak na giełdzie do przodu to gdzie indziej w plecy. Szlag... Trza zakuwać do poprawki....
marlowe / 2007-02-09 10:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
sprzedałem po 23,50 . Życzę powodzenia.

Re: Czy to już ta głęboka korekta?

marlowe / 2007-02-09 10:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
spławiłem TUP po 23,50 zeta. Jestem zadowolony. 21% w tydzień, bedzie z czego spadać. Żal tylko, że kilka dni temu nie opchnąłem TUPa po takiej samej cenie. Już bym go dziś drugi raz sprzedawał, ale cóż, chciwość mnie zżarła wtedy. Dziś już się nie dałem i cieszę się zyskiem. Nad zakupami pomyślę przez weekend. A teraz spadam obadać wyniki z prawoznawstwa. Trzymajcie się ciepło i nie sprzedajcie się tanio :)

Pzdr

Re: Czy to już ta głęboka korekta?

marlowe / 2007-02-09 10:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Superman sprzedałeś TUP?
marlowe / 2007-02-09 09:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wszystko przez jakiegoś Zenka, czy kurde Gienka, który sobie, jego mać, wystawił sprzedaż po każdej cenie, niech go szlag :)) Mam nadzieję, że to nikt z naszych :)))))

Re: Czy to już ta głęboka korekta?

marlowe / 2007-02-09 09:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Widzisz superman jakie ładne było TKO i jak ładnie zlazło? :) NA TUPę spadło :)))
marlowe / 2007-02-09 09:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
buahahahha :)))) Bierz coca-colę. Stawisz sobie fabrykę i od razu ją na lofty przerobisz za te pieniądze :))) Albo nie wiem IBM-a. A z polskich to wszelkie polmosy!!
marlowe / 2007-02-09 09:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja po 19,10 i 19,30. Chyba obaj dziś będziemy chłeptać Johnego albo Jacka :)))
marlowe / 2007-02-09 09:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
gratulacje :)
marlowe / 2007-02-09 08:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
?? Wczoraj? Pewnie, że się ładnie zachowywał. Ale po pierwsze mówisz o TKO, a po drugie po ile kupiłeś?
A swoją drogą na szczęście ktoś mnie wyręczył, bo sam miałem dzwonić..
marlowe / 2007-02-09 08:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ciekawa składnia :) Yoda by powiedział: Paniki dziś być nie powinno.

Re: Czy to już ta głęboka korekta?

marlowe / 2007-02-09 08:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
witam wszystkich :)
marlowe / 2007-02-09 08:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kup se piwo :)

Najnowsze wpisy