Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-04-30 15:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I o to chodzi :) Bo rynki całe ;P to się otworzyły na razie w Brazylii i chile jeśli chodzi o Ameryki.
marlowe / 2007-04-30 15:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tak. Ktoś tu pisał, że stany d góry. A właściwie NASDAQ i DJI w dół a Standard & Poors w bok.... O to mi chodziło. Że to tylko kontrakty...

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 15:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie wiem. Ja patrzę na bizzone. I tam mam namazane, że futures na DJI i Nasdaq są na minusie. Ale przecież Stany się o 14 otwierają. Czy czegoś nie wiem....
marlowe / 2007-04-30 15:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
I jeszcze, co do spółek o których pisałem. Powiedziałeś że nie stracę. To ważne obecnie. I to ważne na początku. Gdyby więcej ludzi myślało ile może stracić, a nie patrzyło na spółki robiące 20% w dzień, byłoby lepiej. Choć sam z takich spółek korzystałem.
marlowe / 2007-04-30 15:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cieszę się, że nie masz mi za złe. A nicki się zmienią...To racja...
marlowe / 2007-04-30 14:55 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie jestem przypadkowo. Dawno temu jeden człowiek mi polecił to forum. Powiedział: "nic o giełdzie Ci nie powiem, wejdź na money, tam są prze goście"

I wszedłem. Często w przeszłości robiłem sobie jaja. Często robiłem głupie rzeczy. Do momentu jak straciłem około 50% na opcjach, bo przecholowałem. A to było w sierpniu 2006, kiedy inni zarabiali :) Był tu wtedy jeszcze mundek: facet, z którym dyskutowałem o poziomach na WIG20. Teraz go już z nami nie ma. Obaj nie mieliśmy racji. Chyba się zakiwał....

A teraz myślę, że stać mnie na więcej. Na mniej pisania o p*********, za to bardziej uważną obserwację i myślenie. Kilku ludzi mnie poznało na zjeździe (oni zapewne myślą jednak że jestem przypadkowy ;P )

Pozdrawiam.
marlowe / 2007-04-30 14:45 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Zauważyłem go needle, tylko nie byłem pewien w którym miejscu odpisać. Ale chyba tu będzie w porządku.
A chciałem zapytać, co rozumiesz przez nieprzypadkowego gościa?
marlowe / 2007-04-30 14:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ja również Ci gratuluję :) Nowych horyzontów :)

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 14:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
już po ptokach z zastanawianiem. Kupiłem rafako :)

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 14:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A obroty to są tak mizerne, że aż się wierzyć nie chce...

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 14:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Poza tym w końcu CEZ to energetyka, a prądu ludzie już zawsze będą potrzebować. Tak jak makaronu :) Buffet by kupił (ten prawdziwy) ;P

A rafako? Rafako to po prostu naprawdę świetnie zarządzana firma. Czego nie mogę powiedzieć ani o CEZ ani o makaronach, bo po prostu nie mam pojęcia...

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 14:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pedro, wiesz... To jest tak, że Rafako buduje dla Skawiny ten system odsiarczania. Ale to jest inwestycja CEZ-u. Bo jak zmniejszą o 93% emisję dwutlenku siarki, to dostaną więcej pakietów (czy jak się tam nazywa to pozwolenie na produkcję energii ???)
To trochę jak STX i dromex. Dromex remontuje a4 za grube pieniądze, ale to STX na tym w dłuższej perspektywie zarobi...

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 14:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Co by kupić?
Myślę nad Rafako. Spółeczka jest bardzo dobrze zarządzana obecnie.
Ponadto CEZ (prąd) albo PEP
I makarony.... Bo ludzie zaesze jeść będą...
Jakieś inne propozycje??
marlowe / 2007-04-30 13:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to w porządku. Widzę, że to starsza sprawa niż z dzisiaj. Nie wtrącam się już :)

Re: Majówka będzie sprzyjać bykom

marlowe / 2007-04-30 13:30 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Tak czytam i czytam. Wyczułem napięcie pomiędzy Bigiem i Sławem z jednej strony a warrenem z drugiej. Biga pominę bo nie znam waści, ale Slaw, czego Ty chcesz od warrena, hm? Wydaje mi się, że lepiej zarobić, wyjść z rynku i czekać na bessę, niż wyjść z rynku pod koniec bessy i już nigdy nie wrócić...albo, co gorsza, wrócić znowu jak od trzech lat będą mówić że hossa jest...

Najnowsze wpisy