Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-04-25 10:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A właśnie w tej chwili powiedz komuś, że zaczyna się bessa to się po głowie popuka większość. A to znaczy, że właśnie na nią czas. I ja ją serdecznie zapraszam, bo dosyć mam takich jazd powyżej 10% w tę i w tamtą stronę.

Kropka ;P;P
marlowe / 2007-04-25 10:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Powiem Ci coś warren. Ludzie myślą, że korekta się skończy szybko, bo przecież każdy się jej spodziewał. Jasne. Ale widzę, że większość spodziewa się właśnie korekcinki. Małego zjazdu, a potem UP. Rynek przyzwyczaił ludzi, że po korekcie będzie grube odbicie. Zaręczam Ci że 70% ludzi po cichu wierzy w to odbicie. Dowodem na to jest fakt, że sam jeszcze wszysktich akcji nie sprzedałem. Ale przynajmniej się do diabła opcjami zabezpieczam...

Re: RPP nie zaszkodzi GPW

marlowe / 2007-04-25 10:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dziwne jak cholera... Nikt się nie martwi że jak stopy procentowe podniosą to kredyty będą droższe, co jeszcze bardziej pośrednio zwiekszy ceny mieszkań? Przecież popyt już maleje. Coraz więcej ludzi jednak widzi, że te ceny są wyrąbane w kosmos. Fakt, że niektórzy nie pamiętają starej maksymy: Tarde sero venientibus ossa, ale bez przesady. Ktoś kto teraz wchodzi w mieszkania, albo na giełdę musi się liczyć z dużym laniem po dupie...
marlowe / 2007-04-25 10:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jaka linka?

Ktoś się wiesza?

;P;P
marlowe / 2007-04-25 09:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie wiesz ile zajmuje otwarcie mozliwości inwestowania w papiery z zagranicznej giełdy?

WARREN

marlowe / 2007-04-25 09:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Do diaska w tym natłoku cięzko cie namierzyć. Daj głos na gg :D
Chciałem z Tobą jedną sprawę omówić :)))
Masz rachunek maklerski w BZ WBK?
marlowe / 2007-04-25 09:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
gwoli ścisłości. Spada od poniedziałku WIG20, czyli ja zarabiam.

Re: RPP nie zaszkodzi GPW

marlowe / 2007-04-25 09:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
warren Ty masz rachunek w BZ WBK tak?
marlowe / 2007-04-25 09:21 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
na pewno musi.
marlowe / 2007-04-25 09:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na stronach GPW jest trochę informacji. Kilka broszur tam mają itp... Tylko z tego korzystałem...
marlowe / 2007-04-25 09:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no od poniedziałku spada. Teraz 25% do przodu. Chyba, że dziś wzrośnie WIG20, a nie ukrywam, że to możliwe...
marlowe / 2007-04-25 09:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Mam R310. Od poniedziałku.

Re: RPP nie zaszkodzi GPW

marlowe / 2007-04-25 09:14 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich :) Będzie dzisiaj nadal spadać WIG 20.... Moje opcje muszą jeszcze zdrożeć. Wybaczcie...
marlowe / 2007-04-24 09:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no i?

Re: Hossa w cieniu RPP

marlowe / 2007-04-24 09:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam ludzie :)

Najnowsze wpisy