Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-04-20 16:25 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a poza tym mówiem: Miedź jeszcze trochę zdrożeje. I tego się trzymam

;PPP
marlowe / 2007-04-20 16:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie umiem zdefiniować tego uczucia. Może ktoś z Was miał kiedyś podobnie. Otóż przymierzałem się do kupna budimeksu. Ale jak dziś powiedziałem, nie chcę nic co mam sprzedawać, bo mam dobre akcje. A więcej gotówki nie chcę na razie dorzucać na rachunek w DM-ie. I teraz po tej szarży na Budimeksie mam takie poczucie, że wiedziałem, że oprócz tego fundamenty, że tyle kontraktów, że doświadczona firma, że cholera wiedziałem. Ale nie mogłem nic zrobić. I wywalam Budimex sprzed oczu, żeby te procenty w oczy nie kłuły. A co ciekawe nie ma w tym żadnego żalu, czy złości. Ot tak wyszło...

Re: My się smoka nie boimy

marlowe / 2007-04-20 16:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ładny dzień. Nie wyspałem się choinka...
marlowe / 2007-04-20 10:03 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No nie zgodze się. Za drogi może mieć różne znaczenie dla różnych ludzi. A miedź to miedź. Jeszcze wzrośnie.

Re: My się smoka nie boimy

marlowe / 2007-04-20 09:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No to trzymajcie giełdę. Ja idę kimać. Dobranoc.

Re: My się smoka nie boimy

marlowe / 2007-04-20 09:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Na STX obrót większy niż na KGHM
marlowe / 2007-04-20 09:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
tak patrząc na TKO to właściwie wszystko będzie dzisiaj grane ;P

Re: My się smoka nie boimy

marlowe / 2007-04-20 09:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Jest piątek.
W portfelu Stalexport, BBI Dev, KGHM i PBG. W tej kolejności. Stopą zwrotu to KGHM jest ostatni. Późno cholerstwo kupiłem, po sprzedaniu połowy stalexportu. I nauczka jakich mało. Potęga jest w mózgu. Trza cholera myśleć. Gdybym pomyślał przez moment to bym tej połowy STX nie sprzedał i poczekał na decyzje w sprawie Euro fajdanego :)
Gdyby nie te nocki w robocie... Ech, rozumie, nabierz trochę świeżości...

:D
P.S. Co tam Brydzia u Ciebie? :) Znowu Cię rozbawiłem?
marlowe / 2007-04-20 08:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Całkiem niezłe wytłumaczenie. Tak drogiej miedzi też bym się bał na ich miejscu...

Re: Budowlanka nadal na topie

marlowe / 2007-04-19 18:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Pablo, odpisałem Ci na blogu. Tu masz link
http://www.money.pl/d/gielda/komunikaty_gieldowe/?k=94143
marlowe / 2007-04-19 07:43 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
i nawet nie zauważysz kiedy skończyłeś ;PP
marlowe / 2007-04-18 19:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Może za wcześnie powiększyłem zaangażowanie. Na jednej części mam około 40% do przodu, a dziś dokupiłem po 3,15...

Re: Jen kontra Euro na GPW

marlowe / 2007-04-18 18:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dzień dobry. Slaw Ty masz jeszcze BBI Dev? A jesli tak to co teraz o tej spółce myślisz?
marlowe / 2007-04-16 12:44 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Nie, no nie potrzebuję pocieszenia :) Będzie rosło, nie ma się co martwić. :)

Re: Piewcy korekty kontra rzeczywistość

marlowe / 2007-04-16 12:06 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Sprzedałem mastersa po 0,79. 92% zysku. Kupiłem KGHM. Wiem, chciałem kupić po 88zł, po 95zł, po 105zł, a kupiłem po 116,50, bo akurat miałem gotowiznę z mastersa. Ciągle ok 20% kapitału w akcjach. Pełny luz.
Poza tym STX i BBI dev.

Najnowsze wpisy