Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-03-15 14:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A co? Nie mogą? Muszą w czymś ulokować kilka bilionów własnych rezerw :) Może kupują akcje coca coli :)))) A potem ją będą na swoim przeogromnym rynku reklamować i wszyscy przodownicy ją będą pić. Proste jak drut :)
marlowe / 2007-03-15 14:13 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
z Chin płynęło. Tak jak myślałem :)
marlowe / 2007-03-15 14:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
sukinkoty....

Re: Boska sesja

marlowe / 2007-03-15 14:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
slaw, z sanwilem miałem to samo na co Ty się skarżysz... Kupowałem po 37gr, sprzedawałem po 54gr. I po złotówce było dla mnie kosmicznie za drogo. A tu takie jaja. Dobrze, że na zjeździe byłem. Jakoś inaczej teraz patrzę na spółki, które robią 20% w dzień. Po prostu wywalam je z pola widzenia, żeby nie kusiło. I mam spokój. A zawsze się taka spółka znajdzie i kiedyś to może być taka, którą akurat posiadam. Po co się rzucać jak ryba na brzegu? Ryzykować tym, że zamiast do wody trafi się dalej od nurtu? Dzisiaj za 1,45, jak człowiek znikąd bym nie kupił. Ale życzę mu powodzenia.

Re: Boska sesja

marlowe / 2007-03-15 13:50 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dzień dobry wszystkim :)
marlowe / 2007-03-13 12:53 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a bo warren to cioteczny brat wujka koleżanki znajomego Romana Karkosika. I ma jeszcze paru grubych znajomych :))) Ale sie chłopak nie przyzna bo skromny jest i pokorny. Swoją lekcję od rynku dostał. Każdy kiedyś dostanie. Ja na ten przykład dostaję cały czas :))) I chyba po prostu mierny ze mnie uczeń. hehehe :)) Wysokiej stopy zwrotu kolego. A polecam zalogowanie się.
marlowe / 2007-03-13 12:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ciekawie to w pracy będę wyglądał jak się nie wyśpię. Zresztą co tam, nikt na mnie w pracy nie patrzy. Ale wyspać się muszę. A gdzie się robi ciekawie?

Re: Przeklęta linia 3330 pkt.

marlowe / 2007-03-13 12:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Ciężko Was i giełdę tak zostawić. Ale idę już i Was nie męczę. Kurde znowu się nie wyśpię. Na razisko :))
marlowe / 2007-03-13 12:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
oj chyba Ci się coś pomieszało. Sztywny to ja się robię jak mi się obok słodkie ciałko położy. A jak Ci się wydaje że jestem sztywny, to sprawdź moje posty. Twoich nie było za wiele, mam prawo Cię nie znać i w tej sytuacji oceniłem Twoje wpisy na wazelinę, wiesz, taki kremik poślizgowy :))) Pozdro
marlowe / 2007-03-13 12:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a co tam - stalexport.
marlowe / 2007-03-13 12:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pierwszy zysk na gpw, czy co? Wyluzuj trochę człowieku bo się utopisz w wazelinie :P
marlowe / 2007-03-13 12:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
lojka, cóżeś najlepszego uczyniła!! Wracaj!!! ;PP Biedny stalexport. To już lepiej żebym ja wyszedł. Wracaj.

:))) Pozdrawiam :)) Dobranoc

Re: Przeklęta linia 3330 pkt.

marlowe / 2007-03-13 12:26 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
e tam, idę spać. Na noc znowu do pracy trza iść. Trzymajcie kursy, módlcie się i co tam jeszcze, byle STX ładnie rósł. I kilka innych spółek (bioton slawowi, luba lojce, a najlepiej wszystkie, bo i na indeks mam longa :PP)

Dobranoc
marlowe / 2007-03-13 12:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Cześć slaw. Na fon już nie, teraz na CSG, STX i BTM. Może jeszcze zahaczą o ponar :))) To się gorączka nazywa. I ja się jej od jakiegoś czasu obawiam. A swoją drogą warren ma niezły wpływ na inwestorów nie?
marlowe / 2007-03-13 12:17 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
takich to się powinno wykropkowywać :/

........................................................................

Najnowsze wpisy