Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-03-18 17:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
to co? Zakładamy?
marlowe / 2007-03-18 17:22 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
szlag by trafił...a może by tak własną partię założyć?
marlowe / 2007-03-18 17:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a napisałem w "Wybiórczej", bo po prostu nie pamiętam, który z amerykańskich prezydentów tą zasadę sformułował...
marlowe / 2007-03-18 17:18 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
w porządku :) Dla mnie żadne media nie są autorytetem. Wybieram konkretnych ludzi, w których na prawdę warto się zasłuchać i przemyśleć ich zdanie.
marlowe / 2007-03-18 17:16 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
błąd. Czytać trzeba różne gazety. Znać poglądy wielu ludzi. Żeby nie zaślepić się jedyną, swoją i najświętszą racją. A piszą do niej nieraz wielkie autorytety. Niekoniecznie Michnik, ale Jeziorański tam pisywał, a i Bartoszewski coś skrobnął, czy nawet Umberto Eco. Lubię ich czytać niezależnie od gazety, w której się pojawią.

Re: Koniec cudów, czas na rzeczywistość

marlowe / 2007-03-18 17:10 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam. Dziś to będzie mój jedyny wpis, bo mam przyjemniejsze rzeczy na głowie....

Ci Kaczyńscy to popaprańcy dopiero. Nie robią nic, a twierdzą, że zajmują się wszystkim. Jak coś zepsują to zwalają na innych. Jak inni coś dobrze zrobią, to Kaczyńscy chcą sobie przypisać część zasług.
A w polityce zagranicznej? Jak w ostatnim artykule w "Wybiórczej" - Podstawowa zasada polityki zagranicznej: Mów cicho i spokojnie a za plecami trzymaj gruby kij. A Kaczyńscy na około wrzeszczą a za plecami nie mają nic.

A dodam jeszcze, że i PO się nie popisuje jako opozycja. O SLD nie ma co wspominać. Ech... No i co, że do wyborów zostało nieco ponad dwa lata? I co potem? Na kogo mam zagłosować niby z tej zakłamanej tłuszczy? Na kogo zagłosowałby niby prof. Bartoszewski?
marlowe / 2007-03-17 15:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
dziękuję oczywiście :)
marlowe / 2007-03-17 15:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no. To jest jakieś info. Krawcy na budowę. Znak czasu, że wszyscy w developerkę wchodzą. Ciekawe kto pierwszy się przekręci. Ale chyba w związku z tym też sobie kupię. Ale jakoś taniej. Może trochę spadnie na początku sesji....
marlowe / 2007-03-17 15:01 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Dobra, ale dla kogo? I jakie niby mają perspektywy?
marlowe / 2007-03-17 14:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
poszło tam jakieś info? Kurczę, kupowałem mastersa po 29gr a oddałem po 28. Jakoś nie jestem przekonany. Dlaczego masters? Jeśli się nie mylę to robią jakieś jeansy czy coś...
marlowe / 2007-03-17 14:52 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wydawało mi się, że niedawno coś mówił w stylu: jak mogą za bezcen bioton oddawać, kiedy kilka dni wcześniej dużo drożej kupowali. To było kilka dni po zakupie tej szwajcarskiej spółki. Ale może sprzedał, a ja to przeoczyłem...

Re: Koniec cudów, czas na rzeczywistość

marlowe / 2007-03-17 14:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
slaw pisał jak mniemam o biotonie...
marlowe / 2007-03-17 10:27 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
spam
marlowe / 2007-03-15 17:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ognistą jak mniemam :) Wypij bracie moje zdrowie. Ja niestety muszę iść do pracy :/ A też bym gardziołko skropił...
marlowe / 2007-03-15 17:02 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
biedaczycho :) Przeżyjesz?

Najnowsze wpisy