Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

marlowe / 2007-03-11 18:23 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
no właśnie

Re: Rynek jeszcze się nie zdecydował

marlowe / 2007-03-11 18:12 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
witam wszystkich. Nareszcie już jutro poniedziałek...
marlowe / 2007-03-10 19:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
No to jak zwykle życzę powodzenia :)
marlowe / 2007-03-10 19:08 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
pier*oły za przeproszeniem. Zobacz wykres półroczny. Na próchniku tak jest odkąd jestem na giełdzie. To była druga spółka którą kupiłem w życiu. I on po prostu tak sobie czasami lata, a żadne informacje nie mają znaczenia. Zresztą w tej fazie hossy wogóle rzadko informacje mają jakiekolwiek znaczenie.

A tak a propos. Ty uderzyłeś niby dlaczego? W ciemno? :) To ciekawy sposób gry.
marlowe / 2007-03-10 16:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a w ostatnim rankingu mignęła mi forumowa koleżanka - littlephobos :)

Re: Rynek jeszcze się nie zdecydował

marlowe / 2007-03-10 16:19 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
gabrik, tak właśnie myślałem. Po dłuższym kminieniu jak osiągnęli takie stopy zwrotu doszedłem do wniosku, że grali na maksa. I do tego chyba najlepiej na indeksy, bo na walutach nie ma takich wielkich wahań. No, może jeszcze surowce..

Re: Rynek jeszcze się nie zdecydował

marlowe / 2007-03-09 23:37 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
jak Ci goście zrobili takie stopy zwrotu? Jak, do diabła? Cóż, wygląda mi na to, że jednak forex to w głównej mierze hazard... W takim razie nie poszła mi karta... Jeck mówiłeś coś o CK. Czyżbyś zahaczał na tydzień w tym mieście, w którym właśnie jestem? Można by coś chlupnąć, czemu nie? ;P
marlowe / 2007-03-09 02:54 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
:) ja tam topora nie odkopywałem. Cały czas traktowałem naszą poprzednią rozmowę jako żart. :) papa
marlowe / 2007-03-09 02:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
najlepszego przez cały rok. I pozdro, a jakże :)
marlowe / 2007-03-09 01:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wzajemnie
marlowe / 2007-03-09 01:46 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
wygląda fajnie na longa czy na szorta?
marlowe / 2007-03-09 01:36 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
albo miśku patyśku :) ale nie mam pojęcia dlaczego :)
marlowe / 2007-03-09 01:34 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hehehe "co dzidku padzidku?" :PPP
marlowe / 2007-03-09 01:33 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a siedzę na longach w japcash, gbp/usd, usd/pln. A na szortach w gasoline i japcash :)
marlowe / 2007-03-09 01:31 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie mam pojęcia :) mosiądz to takie określenie, hehehe. Mówię do mojej kobiety: "mała, ty mosiądzu" i wszystko jasne :D

Najnowsze wpisy