Forum

Komentarze użytkownika "marlowe"

Komentarze użytkownika: marlowe

Re: Byki mierzą siły na zamiary

marlowe / 2007-03-27 23:20 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a jeździłem po małopolsce z kobitką. I wreszcie trafiłem do domu :))

Re: Byki mierzą siły na zamiary

marlowe / 2007-03-27 23:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Witam wszystkich.. Dawno mnie tu nie było...
marlowe / 2007-03-22 16:48 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
=)
marlowe / 2007-03-22 16:15 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
2007-03-21 14:38:46 | *.*.*.* | marlowe
Re: Hossa nie wierzy łzom
Slaw, BBI dev ruszy. Mam tylko nadzieję, że zanim ruszy zdążę powiększyć w nim
zaangażowanie. A mają naprawdę niezłe inwestycje. I to takie w sam raz, niektóre zaczną
przynosić konkretne zyski za trzy lata, więc na long term się nadaje wyśmienicie...

Re: Ani słowa o FED...

marlowe / 2007-03-22 16:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
hihihi. A mówiłem, że BBI dev ruszy? Mówiłem? :))))
marlowe / 2007-03-22 14:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
=)
marlowe / 2007-03-22 13:41 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Akcje kruka wzrosły w krótkim czasie o 100zł. Co mnie w takiej sytuacji split obchodzi? Czekam na korektę na papierze.

Re: Ani słowa o FED...

marlowe / 2007-03-22 13:40 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
A stalexport to mnie wogóle cieszy
marlowe / 2007-03-22 13:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
kupiłem po 9,30 a sprzedałem w poniedziałek po 10,50. Wczoraj myślałem że mnie szlag trafi. A dzisiaj już nie patrzę, bo bym się przecież chyba przekręcił. Tylko mielę przekleństwami pod nosem :)))

Ale i tak 10% sobie uciułałem. No cóż, zawsze grosz jakiś wpadł...... Ech.......

Re: Ani słowa o FED...

marlowe / 2007-03-22 13:35 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
a mówiłem wczoraj że BBI dev ruszy? I ruszyło :)) Chciałem rano bioton kupić, ale zmieniłem zdanie...

Re: Hossa nie wierzy łzom

marlowe / 2007-03-21 14:38 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Slaw, BBI dev ruszy. Mam tylko nadzieję, że zanim ruszy zdążę powiększyć w nim zaangażowanie. A mają naprawdę niezłe inwestycje. I to takie w sam raz, niektóre zaczną przynosić konkretne zyski za trzy lata, więc na long term się nadaje wyśmienicie...

Re: Hossa nie wierzy łzom

marlowe / 2007-03-21 13:51 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
slaw, co miales na mysli z tym STXem?
marlowe / 2007-03-18 23:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
ja też...
marlowe / 2007-03-18 17:49 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Skończy się jak zwykle. Najwięcej gówna siądzie na rzucających i skończą jak ostatnio SLD. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, że tego nie widzą...
marlowe / 2007-03-18 17:47 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
O pod tym względem są właśnie genialni. Stosują dwie najlepsze, sprawdzone zasady.
Polska AK - Polska UB
Polska solidarna - Polska liberalna
to zasada dziel i rządź, znana już w starożytnym Rzymie

A reszta, to podstawy, jeśli się nie mylę Goebellsa: kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą.

I jeszcze odrobina polskości. Jak zaczniesz rzucać gównem to zawsze jakaś część się przyklei.

I to jest całe ich rządzenie.

Najnowsze wpisy